5 травня 2020

Анатолій Бондаренко розкритикував політику президента Зеленського. Він зізнався також, за кого голосував на президентських виборах 2019 року.

5 травня, 13:06
4 травня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що ситуація з коронавірусом у місті під контролем, і розкритикував “подвійні стандарти” щодо карантину для великого і малого бізнесу в країні.

4 травня, 14:29
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Головний санітарний лікар області розповіла про реальну ситуацію з коронавірусом на Черкащині. Вона пояснила, що слід робити місцевій владі.

4 травня, 11:14
2 травня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Анатолій Бондаренко, мер Черкас, звернувся до президента України Володимира Зеленського. Місто готується чинити опір у разі переслідувань за рішення пом'якшити карантин.

2 травня, 19:13
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Анатолія Бондаренко, мера Черкас, розіграв невідомий. Він представився першим заступником керівника Офісу президента Сергієм Трофимовим.

2 травня, 15:19
29 вересня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

В ніч з 28 на 29 вересня на території гаражів, біля міського кладовища невстановленими особами був розстріляний з автомата Калашникова депутат Черкаської міської ради Михайло Бінус. Повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

29 вересня, 07:58