Украинские болельщики, которые поедут на ЧМ-2018 в Россию, находятся в опасности – эксперт

последние новости в Украине останні новини в Україні

Об этом в эксклюзивном комментарии агентству АСПИ сообщил активист Артур Прузовский.

«Неслучайно украинцев настойчиво предупреждали о том, что поездки на ЧМ мира в Россию – опасны для жизни. По опыту могу сказать, что опасность исходит не только от заграничных спецслужб, но и от наших, украинских. Ожидается, что на границе будут усиленно проверять этих фанатов, как на выезде в Украину, так и на въезде. Надеюсь, что их у нас не запишут во «враги народа», как это, к сожалению, часто бывает», - рассказал эксперт.

Читайте также: Не смотря на конфликт, украинцы собираются на ЧМ-2018 в Россию

Больше всего пострадают болельщики из ОРДЛО.

«Недавнее заявление Дмитрия Гуцуляка о том, что болельщиков из «Л(Д)НР» будут не пускать на территорию России, очень похоже на правду. Для России любые соревнования – это мини-сражение, будь то «Евровидение» или Олимпиада. То есть, каждое соревнование позиционируется как бой, который нужно выиграть. Это значит, что Россия не позволит ничему омрачить праздник, и не захочет падать в грязь лицом перед международным сообществом. Вообразите, если болельщики из «Л(ДНР)» захватят с собой оружие или устроят несознательную провокацию? Так что им лучше остаться в ОРДЛО. Моя рекомендация – даже если эти болельщики попадут в РФ, им нужно вести себя осмотрительно и крайне осторожно», - рассказал эксперт.

А. Прузовский также сделал прогноз о грядущей «медиавойне», в связи с Чемпионатом.

«Естественно, наши СМИ будут выискивать любые промахи в организации Чемпионата. Ожидается освещение недовольных комментариев от наших фанатов – мол, даже те украинцы, которые дерзнули поехать в РФ, ужасно недовольны и жалеют о своем решении. В росСМИ будет противоположная ситуация. Возможно они тоже покажут наших фанатов, но только в другом ракурсе: как те радуются и абсолютно довольны организацией ЧМ по футболу», - резюмировал А. Прузовский.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

18 вересня у Верховній Раді України був зареєстрований проєкт закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання деяких аспектів оподаткування самогоноваріння". До чого тут молоко, які пільги пропонують народні обранці, та як це вплине на малий та середній бізнес, розбирався журналіст ASPI news.

23 вересня 2020

Київ може причарувати не лише своєю старовинною архітектурою та історично неповторними вулицями. Столиця може здивувати і своєю підземною красою. Репортер агентства ASPI news спустився в "Аскольдову" дренажно-штольневу систему, щоб зробити унікальні фото.

11 вересня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Навчальні заклади по всьому світу або закрилися, або ще планують закритись через небезпеку коронавірусної хвороби. Не лише для безпеки школярів, студентів та викладачів, а і для збереження навчання освітяни переходять на дистанційний режим викладання. Компанія Google вирішила піти ще далі і анонсувала онлайн-університети прискореного навчання з подальшим працевлаштуванням.

7 вересня 2020

Більшість військових мають посттравматичні розлади, які важко лікувати. Головний лікар київського госпіталю для реабілітації ветеранів розповіла, які особливості психологічних розладів є у ветеранів АТО, що робити при рецидивах, як проходить курс лікування, а також про труднощі, з якими стикаються державні та приватні медустанови.

2 вересня 2020