Директор ДБР

 

Дата народження: 06.11.1974 рік

Навчання: Почав

Лідер "Нацкорпусу"

Один із засновників організації “Національний корпус”, український військовий, громадський та

Народний депутат України

Український політик, громадський діяч, позафракційний народний депутат України VIII скликання, з

Керівник САП

Поточна посада: 30 листопада 2015 року  Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив

В.о. МОЗ

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я, професійний лікар,

Український політик і журналіст. З листопада 2014 року народний депутат Верховної Ради України VIII скликання (БПП). Член Політичної ради партії ДемАльянс.

Дата народження: 28 июня 1981р.

Місце народження: Кабул, Афганістан. Етнічний пуштун.

Представник Уповноваженого ВР з прав дитини

Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини з дотримання прав дитини та сім’ї

Кореспондент "Укрінформ" у Франції.

Дата народження: 9 лютого 1969

Місце народження: Миколаїв

Освіта: Закінчив

в.о. Голови Фонду держмайна

Український політик, колишній член Народно-демократичної партії, колишній начальник

Замначальника ОМ ДФС

Заступник начальника Одеської митниці ДФС

Дата народження: 03.02.1969 року.

Начальник Одеської митниці ДФС

Дата народження: 13.06.1978

Місце народження: Рівненська обл. Костопільський район, с.

Голова Київської ОДА

Навчання:

У 1991 році закінчив Київську вищу школу Міністерства внутрішніх справ.

Депутат Верховної Ради України VIII скликання з 14 листопада 2014 року

 

Партія Блок Петра Порошенка "Солідарність".

У парламенті став Головою

Заступник міністра МОЗ

Дата народження: 25 жовтня 1975 року

Місце народження: Київ

Сімейний стан:

Нардеп ВРУ

Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, українська військовослужбовець, Герой

Суддя Одеського ААС

Суддя Одеського адміністративного апеляційного суду

Сімейний стан: Дружина - Тетяна

Екс-міністр фінансів України (14.04.2016-07.06.2018)

Дата народження: 22.07.1975.

Місце народження: м Григоріополь, Молдова. Після народження

Міністр юстиції України (з 27 лютого 2014 року), Член Політради партії «Народний фронт». Народний депутат України.

Дата народження: 17 липня 1979 року.

Місце народження: Чернівці.

Освіта: вища.

голова Національного банку України, банкір, кандидат економічних

Дмитро Тимчук, народний депутат Верховної Ради України VIII