7 липня 2021

Міністерство освіти перевіряє дисертацію нардепа від партії кума Путіна "Опозиційної платформи - За життя" Іллі Ківи, яку він захистив у 2021 року. Остаточне рішення з присудження Киві наукового ступеня буде прийнято не раніше осені.

7 липня, 17:03
13 червня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Міністерство освіти і науки України, до цього часу, не отримало ніяких скарг на порушення в дисертації народного депутата від "ОПЗЖ" Іллі Киви. Міністр освіти Сергій Шкарлет запевняє, що фахівці відомства та експертна рада зроблять професійну експертизу цієї дисертації.

13 червня, 16:04
28 квітня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Вченого, який допомогла нардепу від "ОПЗЖ" Іллі Києві писати наукову працю для здобуття наукового ступеня, звільнили та з роботи. Про це повідомив сам парламентарій у коментарі українському ЗМІ.

28 квітня, 17:08
27 квітня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Нардеп Ілля Кива від ОПЗЖ, який захистив дисертацію кандидата наук із державного управління, збурив українське суспільство. Журналісти провели розслідування і виявили факти брехні.

27 квітня, 16:00
26 квітня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію і став кандидатом наук з державного управління. На захисті своєї дисертації, Кива заявив, що повністю зрозумів питання опонента і пообіцяв відповісти на нього "у своїй наступній науковій роботі".

26 квітня, 17:34
10 червня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Комітет із питань етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) виявив іще один фрагмент академічного плагіату в докторській дисертації юриста, колишнього заступника голови адміністрації експрезидента Віктора Януковича Андрія Портнова.

10 червня, 18:12
12 жовтня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

Екс-мер Слов’янська Неля Штепа, котра донедавна перебувала у в’язниці, розповіла, чим займалася за ґратами.

12 жовтня, 13:09