Марка Гордієнко АТОшнікі і активісти Одеси виганяють з міста

18 квітня 2018
844

Патріотичні радикально налаштовані організації налаштовані боротися з «залітними псевдопатріотами-збоченцями». Заявив видавництву радикально налаштованої громадськості Сергій К. Так само активіст додав, що «вони не дадуть цього педофілу існувати на території Одеського регіону». Першою і попереджає ластівкою для лідера ГРБ стали розклеєні на днях по всій Одесі плакати з портретом і написом: «Сепаратист-педофіл Гордієнко, пішов геть з України!».

Як вдалося з'ясувати, заяви активістів не без грунтові.

Перевтілення з російського збоченця-кримінальника в українського патріота-активіста

urodДо того як Гордієнко став патріотом України і в принципі Марком Гордієнко, жив він у Росії і звався Павло Васягин. Мігрував він в Україні восени 2013 року вимушено - тікаючи від Феміди російського правосуддя, яке звинуватило його і його дружину Тетяну Шмекановскую в скоєнні 36 злочинів передбачених статтями: «Згвалтування», «Насильницькі дії сексуального характеру, вчинені щодо малолітньої особи» і «Розпусні дії, вчинені щодо двох і більше осіб »- простіше кажучи визнали винними в педофілії. Про що є офіційна інформація на сайті головного слідчого управління СК РФ по Санкт-Петербургу.

Подружжя-збоченці знущалися над трьома дітьми протягом чотирьох років. За 36 (!) Злочинних епізодів Марк Гордієнко був засуджений до 20 років позбавлення волі, а його дружина Тетяна Шмекановская - до 13 років колонії. Але, як говорилося вище, Гордієнко вдалося сховатися від слідства, відхреститься від колишнього життя, дружини і прізвища. Кинута цивільна дружина, до речі сказати, залишилася в Росії і відбуває покарання.

По приїзду в Україну, Марк жив тихим спокійним життям - подорожував, працював масажистом, активно пропонував свої послуги і рекламував практику «ХОРА» (щось на зразок йоги, духовних практик) і мало цікавився політикою. Тільки окремими нотатками, у себе на сторінці в Фейсбук, він висловлював своє несприйняття всіх українських політичних сил. Одна з таких записів була їм опублікована на передодні подій 2013 року: «ліберасти з регіонів, УДАРу та Батьківщини. ВВП Білорусі в 2 і 2,7 рази більше ніж в улюбленій вами Грузії і нашої нещасної країні ... »(стилістика, граматика і орфографія автора збережені, - Ред.). На даному етапі його життя він ще не зорієнтувався за кого треба рвати глотку, прирівняв Партію регіонів і політичні сили, які підтримуються народом під час «євромайдан», зігнали її представників з вищих ешелонів влади.

Але тихе життя була не довгою. На гачку у спец служб, скромний масажист Марк Гордієнко трансформується під шумок гарячих подій Революції гідності в ярого активіста революційного руху в Одесі. З листопада 2013 року на його сторінці в ФБ вже не публікуються пропозиції по послугах масажу. Замість них Марк щодня публікує роздуми про революційні мотиви, великі ідеї повалення влади в Україні і побудови світлого майбутнього.

Крім активності в соціальних мережах, він також їздив по Одесі на мотоциклі, і як Ленін на броньовику, виступав з гучними політичними заявами; збирав гроші на допомогу армії і намагався силою «люструвати» всіх, хто, на його думку, заслуговує погромів. Чим конкретно займався Гордієнко в «найгарячіші дні» Революції, з публічних джерел дізнатися не вдалося. Перші згадки про його діяльність, як активіста «євромайдан», з'являються в ЗМІ в кінці лютого 2014 року, вже після повалення Януковича. Ігнорований за беззаконня силовиками і поліцією, він формував свій медіа імідж гучними нічого не міняють в житті Одеси скандалами. І в підтвердження лояльності з боку силових структур - безкарне участь Гордієнко в трагічні події 2 травня в Одесі. Тоді Гордієнко зі своїми підручними пішов громити табір «антиМайдан» на Куликовому полі. В результаті цього походу в околицях Куликового поля і Будинку профспілок було знайдено 42 трупи. Цей факт був встановлений під час журналістського розслідування, проведеного ініціативною «Групою 2 травня». 

Скуштувавши безкарність Гордієнко понесло. Він озброєний пістолетом вдирався на телеканал одіозного одеського нардепа Ківалова («Академія»), в кабінети чиновників і суддів (під час чергового «нальоту» Гордієнко перегнув палицю і вдарив по обличчю суддю Юлію Федулееву, за що був затриманий на 72 години, але з- за акції активістів «євромайдан» відпущений вже на наступний ранок). У підсумку він таки сформував собі авторитет, став водити дружбу з політиками і обслуговувати певні політичні інтереси. Прислужуючи тодішньому міру Одеси Трухановому, він був не обмежений в своїх діях - брав участь в рейдерських захопленнях, охоплений ражем і азартом вдавався в самосуд (звірячі побиття людей за георгіївську стрічку і агресивні випади стосовно ветеранів), вимагав гроші у підприємців і артистів. Про останній факт трохи подробиць. Починаючи з 2014 Марк Гордієнко і його соратники по «Раді громадської безпеки» добровільно-примусово збирали гроші з власників всяких злачних закладів Одеси прикриваючись благородною метою - збором фінансової допомоги для українських солдат в зоні АТО. Колядували вони настільки активно, що влітку 2014 року, навіть, Ані Лорак виступала в «Ібіці», пообіцяла половину гонорару віддати на «потреби АТОшніков».

І якби не маніпуляція темою АТО, то безкарний Марк беспредельничать б собі і далі. До слова сказати, на кожного з найближчого оточення Гордієнко заведено не по одному кримінальній справі (тільки на ліпших друга лідера РДБ - Євгенія Резвушкіна заведено 6 справ!), А з Гордієнко як з гуся вода. Але хлопець загрався і попер бочку і на самих АТОшніков неодноразово публічно їх називаючи кримінальним набродом. І тут терпіння мас зірвалося. Перші хто вирішив запитати «за які бабки живе і шикарно відпочиває активіст» були члени організації «Лівий берег». Хоч у них самих репутація теж підмочена, але Марку вони авторитет поламали. Спливли проплачені акції на замовлення бізнес структур на які працював Гордієнко і що гірше (для самого активіста) спливли суми які платилися активісту за вирішення питань і з яких не ділився зі своїми товаришами лідер - і свої йому цього не пробачили. А тут ще й не приємності у головного покровителя Гордієнко - мера Одеси Труханова.

Втративши колишнього авторитету Гордієнко зараз не солодко. За оскарбленія АТОшніков, за заробіток на національному горі (а під виглядом «на потреби АТО» Гордієнко сколотив собі не маленький капітал) главу РДБ закликали до відповіді лідери одеських патріотичних організацій: боєць АТО Костянтин Слободаніченко, активіст одеського осередку організації «ДІЯ» Альберт Кручинін, активісти партії «Народний Рух України», ГО «Калина», «Суспільство організацій учасників АТО Одеської області» та багато інших.

viber image1

І то що зараз відбувається в Одесі вказує на те що патріотичні радикально налаштовані організації намагаються вигнати даного персонажа з України. Як стало відомо редакції з інтерв'ю з одеським активістом Сергієм К., «вони не дадуть цього педофілу існувати на території Одеського регіону».

Тим часом, сьогодні на вулицях Одеси можна було бачити написи такого змісту:

viber image2

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що активісти  та патріоти налаштовані більш, ніж рішуче і просто так вони Марка Гордієнко не залишать.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Їхні заяви на виділення земельних ділянок дивним чином зникають, вільної землі для них нібито немає, а та, яка є, може бути в заболоченій місцевості. Процеси оформлення землі учасниками бойових дій тривають по декілька років і  розвиток подій набуває неочікуваних обертів.

1 лютого 2019

Одеська митниця ДФС не встигла оговтатись від мітингів та розбірок через тиск на експортерів, як з'явився черговий скандал - нові схеми заступника глави Одеської митниці ДФС Володимира Передерія привернули увагу правозахисників та журналістів.

29 січня 2019

За останні 4 роки Одеська область стала пляжною меккою для українців. Найкращим місцем відпочинку вважають узбережжя від Кароліно-Бугаза до Затоки. Але вже скоро ці пляжі можуть істотно змінити свій вигляд, як і право власності. Жителі власними силами намагаються боротися з незаконним захопленням громадських земель. Влаштовують акції протесту, перекривають дороги, залізничну колію. А тим часом чиновники продовжують провертати свої злочинні схеми. Про те як забирають пляжі у людей - в розслідуванні журналістів АСПІ.

17 жовтня 2018

Україна стоїть на порозі великої приватизації. Уже обрані радники для більшості державних підприємств, що будуть реалізовуватись. Тобто ось-ось і народне майно буде передане до приватних рук. Прозорість цього процесу викликає великі сумніви. А, як відомо - риба гниє з голови. Тож журналістам стало цікаво, що представляє собою людина, яка керує таким важливим для країни і всіх громадян процесом - в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

25 вересня 2018

Боротьба з корупцією та радянською системою управління у вищих навчальних закладах може зробити з людини безхатька з зіпсованою репутацією. Принаймні, такою намагається зробити екс-викладачку Лідію Макаренко керівництво Кременецької академії. Ректор цього навчального закладу Афанасій Ломакович не зважає ні на двох неповнолітніх дітей, ні на чоловіка, який з 2014 року захищає український кордон на Донбасі, ні на те, що іншого житла в родини немає.

13 серпня 2018

Власниця ювелірного дому Zarina Наталія Нетовкіна розповіла нові факти, які наштовхнули журналістів на розслідування її афер.

3 серпня 2018

Американські ЗМІ вважають, що Олександр Онищенко не чужа Росії людина. Зв'язки в ФСБ Росії зі служби у військах СРСР в НДР, де він був завербований і де познайомився з Володимиром Путіним, забезпечили йому паспорт РФ.

23 May 2018

Поки порошенківська генпрокуратура судить тих, завдяки кому і на чиїй крові нинішня команда прийшла до влади, ті хто дійсно причетні до скоєння вбивств на Майдані в 2014 році, що посилали і озброювали спецназівців, снайперів, які фінансували і підтримують «Антимайдан» і активно (в тому числі і фінансово) підтримують донині сепаратистські настрої у східному регіоні України - вільно себе почувають в Україні і продовжують справу розпочату ще в 2013 році.

13 квітня 2018

Агентство соціально-політичних ініціатив (ASPI) продовжує публікацію матеріалів про українських держслужбовців, які тим чи іншим чином порушили закон і повинні бути притягнуті за це до відповідальності.

15 лютого 2018

Закарпаття по праву вважається одним з найдивовижніших місць України. Тут прекрасна природа, гостинні люди, а ще зовсім поруч знаходиться кордон, що відкриває неймовірні можливості для підприємливих людей. І все б нічого, адже вміння робити гроші - це не порок, якби деякі з них не носили на плечах суддівські мантії і не були озброєні чималою владою. Саме про таку людину і піде мова в новому розслідуванні "Агентства соціально-політичних ініціатив" (ASPI).

9 лютого 2018
Актуально
Розслідування

Їхні заяви на виділення земельних ділянок дивним чином зникають, вільної землі для них нібито немає, а та, яка є, може бути в заболоченій місцевості. Процеси оформлення землі учасниками бойових дій тривають по декілька років і  розвиток подій набуває неочікуваних обертів.

1 лютого 2019
Компромат
Голова Київської ОДА

Навчання:

У 1991 році закінчив Київську вищу школу Міністерства внутрішніх справ.