22 лютого: МАРШ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГІДНОСТІ

Среда, 22 февраля 2017 00:00 - Фотогалереї 2356
22 лютого: МАРШ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГІДНОСТІ
Сьогодні, 22 лютого 2017 року, в Києві пройшов «Марш національної гідності». Участь у ході взяли ВО "Свобода", "Правий сектор" и партія "Національный корпус" ("Азов").

DSCN0813
DSCN0815
DSCN0811
DSCN0810
DSCN0809
DSCN0807
DSCN0802
DSCN0801
DSCN0800
DSCN0799
DSCN0798
DSCN0797
DSCN0796
DSCN0794
DSCN0793
DSCN0790
DSCN0789
DSCN0788
DSCN0785
DSCN0783-1
DSCN0782-1
DSCN0781
DSCN0780
DSCN0779

Розпочавши свій шлях від Майдану Незалежності, активісти пройшли по Банковій, залишивши там символічні подарунки Президенту – великий пакунок у формі цукерки та квиток до російського Ліпецька, де донедавна працювала кондитерська фабрика «Рошен». Такі подарунки стали символом зневаги до торгівлі з окупантами та застереженням українським можновладцям, які й надалі стверджують, що торгівля з окупантами доречна під час війни.

Скандуючи гасла та тримаючи прапори вищеозначених політичних партій, хода пройшла маршем до Маріїнського парку, зупинившись під стінами Верховної ради і влаштувавши масштабний мітинг.

За приблизними підрахункам поліції та журналістів, у ході взяли участь 5-7 тис. людей.

Протестувальники дійшли до Верховної Ради і лідери акції – Олег Тягнибок, Андрій Білецький та Андрій Тарасенко – зайшли до парламенту. Зокрема, із трибуни Верховної Ради народний депутат Андрій Білецький зачитав ультиматум протестувальників до чинної влади.

Націоналісти вимагають припинити торгівлю із окупантами, заборонити приватизацію стратегічних підприємств, не допустити торгівлю землею і амністувати всіх бійців АТО, які утримуються владою за гратами по обвинуваченням, пов’язаним з протистоянням російським загарбникам та захистом територіальної цілісності України.

«Як державники ми вимагаємо нового державного курсу. Ми не допустимо продаж стратегічних підприємств, підвищення цін на житлово-комунальні послуги, розробіть процедуру імпічменту президента», – зазначив Білецький.

Крім того, протестувальники вимагають від депутатів проголосувати за вибори за пропорційними списками, розігнати Центральну виборчу комісію і забратися геть.

Під кінець акції очільник «Правого сектору» Андрій Тарасенко повідомив про частковий успіх акції, повідомивши учасникам маршу, що Верховна Рада погодилася прийняти частину вимог, висунутих до влади.

ПОВНИЙ ТЕКСТ УЛЬТИМАТУМАТУМУ партій "Свобода", "Національний корпус" та "Правий сектор":

"Три роки триває війна. Агресором зі сходу окупований Крим і частина Донбасу. Західні партнери замість допомоги заганяють нашу країну в фінансову кабалу. А влада замість відстоювання національних інтересів потурає зовнішньому тиску, безумовно приймаючи як грабіжницькі умови з Заходу, так і ведучи капітулянтську політику на сході.

Ми, українські націоналісти, об'єднаємо зусилля, щоб протистояти здачі країни збройним окупантам зі Сходу і фінансовим здирникам з Заходу. Як державники ми вимагаємо нового політичного курсу, який повинен спиратися на пріоритет національних інтересів, забезпечений дотриманням таких вимог:

1.Недопущення приватизації стратегічних підприємств
2.Недопущення продажу сільськогосподарських земель
3.Недопущення щоквартального зростання цін і тарифів на комунальні послуги
4.Недопущення знищення дрібного і середнього підприємництва грабіжницьким переглядом системи оподаткування
5.Недопущення підняття пенсійного віку і пенсійного стажу
6.Визнання ОРДЛО окупованими територіями
7.Розірвання дипломатичних відносин з РФ

У разі неспроможності влади забезпечити виконання цього ультиматуму Верховна Рада повинна прийняти новий закон про вибори і саморозпуститися ".

Цитати організаторів Акції, що пролунали зі сцени перед ВРУ сьогодні, 22 лютого, та вже встигли розлетітися по інтернету: 

"Гройсмани" не повинні правити Україною, Геть вінницьких бариг з святих київських пагорбів, геть уряд фальсифікаторів. Козаки, чи повинні нами правити Гройсман?", - Запитує президент Історичного клубу Холодний Яр Роман Коваль.

«Вони викидають щорічно мільярди доларів на утримання окупованих територій. Вони боялися війна назвати війною. Альтернатива їм є - і це є національна альтернатива. Ви є бариги, жуліки, зрадники! Ніякої торгівлі на війні! Нам такої влади не треба! Ми за повне перезавантаження влади! Націоналісти не можуть більше терпіти! Забирайтеся геть!» - Лідер Свободи Олег Тягнибок.

«Ми усвідомлюємо що тільки разом ми можемо щось змінити. Ми доводили це неоднаразово. Довели це три роки тому, всьому світу. Зараз ми можемо не тільки змінити систему, не тільки зупинити кремлівських карликів на сході, а і можемо змінити світ. Ми довели це на Майдані!» - лідер Правого Сектору Андрій Тарасенко.