15 жовтня 2021

Спікерка російського МЗС Марія Захарова прокоментувала заяву ексзаступника генпрокурора України стосовно можливої екстрадиції колишньої прокурорки Криму Наталії Поклонської. Її призначили послом Росії в Кабо-Верде.

15 жовтня, 11:01
14 жовтня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Призначення колишнього депутата Державної Думи РФ і "експрокурора" Криму Наталії Поклонської послом Росії в Кабо-Верде викликало реакцію МЗС України. Уряду острівної держави нагадали, що новий посол Росії розшукується в Україні за держзраду і знаходиться під санкціями ЄС, США, Канади та Японії.

14 жовтня, 18:42
13 жовтня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Колишній маріонетковий прокурор Криму та ексдепутат Держдуми РФ Наталія Поклонська буде працювати послом в Кабо-Верде. Поклонська пообіцяла робити все, щоб не підвести та представляти Росію на її рівні.

13 жовтня, 17:18
11 червня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Крим

Офіс генерального прокурора України завершив розслідування щодо окупації Криму та державної зради, вчиненої вісьмома колишніми високопоставленими чиновниками Автономної Республіки Крим. У справі фігурують так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов, "спікер" Володимир Константинов і "прокурор" Наталія Поклонська.

11 червня, 19:31
16 січня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

"Експрокурор" тимчасово окупованого Криму Наталія Поклонська прокоментувала в Instagram заяву глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука про готовність України до "компромісів". Депутатка Держдуми пропонує засудити Майдан та відновити постачання води у АРК.

16 січня, 16:28
22 вересня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Наталя Поклонська в новому інтерв'ю вкотре проявила ненависть до Революції Гідності та ущербність мислення. Зрадниця України заявила, що екссекретаря РНБО Олександра Турчинова треба піддати смертній карі.

22 вересня, 13:54
2 вересня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Наталія Поклонська разом зі своїми російськими провідниками видають бажане за дійсне. Представниця окупаційної влади маніпулює механізмом розгляду звернень до управління верховного комісара ООН з прав людини.

2 вересня, 14:27
26 травня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Крим

Наталія Поклонська відреагувала на оголошення їй двох підозр у кількох кримінальних справах. Їх проти неї відкрили українські правоохоронці.

26 травня, 11:29
25 травня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Правоохоронці оголосили "колишній прокурорці" Криму Наталії Поклонській дві підозри за кількома статтями. Крім того, правоохоронці розглядають справи, в яких є ознаки державної зради Поклонською.

25 травня, 10:25
21 травня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Блогер і художник Сергій Поярков прокоментував останні скандальні інтерв’ю Дмитра Гордона з експрокуроркою Криму Наталією Поклонською та ватажком бойовиків “ДНР” Ігорем Гіркіним. Він висловився про юридичний і моральний бік дій журналіста.

21 травня, 17:55
20 травня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Колишній заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе заявив, що справжньому журналісту не потрібні дозволи про проведення інтерв'ю з будь-якою, нехай навіть "кривавою" персоною.

20 травня, 09:35
19 травня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

"Юрист" та "експрокурорка" Криму Наталя Поклонська заявила, що Росія окупувала український Крим, керуючись законодавчою базою. Також вона підняла тему про створення "спецреферендума", який, за її словами, допоможе визнати Києву територіальну втрату півострова.

19 травня, 14:02