Виборчі бюлетені "вилучать" з держбюджету України майже 300 млн гривень

15 червня 2019, 17:27
9
последние новости в Украине останні новини в Україні

У Центральній виборчій комісії підрахували приблизну вартість виборчих бюлетенів для позачергових парламентських виборів, які заплановані на 21 липня 2019 року.

Дані наводить прес-центр ЦВК.

"Проведено переговори з державним підприємством "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів щодо закупівлі послуг з виготовлення та пакування виборчих бюлетенів. Таким чином, вже 26 червня 2019 року комісія має право укласти договір із зазначеним підприємством на орієнтовну суму-281 млн 845 тис.

Крім цього, визначена орієнтовна вартість інших послуг, необхідних для проведення виборів:

- послуг з виготовлення та доставлення пакетів зі спеціальною системою захисту для транспортування протоколів - 362 тис. 260 грн;

- послуг з виготовлення та доставлення номерних одноразових пломб для пломбування виборчих урн-594 тис.;

- послуг з виготовлення та доставлення журналів реєстрації документів, заяв та скарг до виборчої комісії та журналів обліку особистого приймання громадян до виборчої комісії-621 тис.;

- послуг з виготовлення та доставлення видання Закону України "Про вибори народних депутатів України" - 1 млн 120 тис. грн;

- послуг з виготовлення та доставлення збірок "Роз'яснення щодо порядку підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та складення протоколів дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці після закінчення голосування на виборах народних депутатів України" - 416 тис. 999 грн.

Раніше повідомлялося, що фахівці соціологічною групою "Рейтинг" проаналізували останнє соціологічне опитування щодо виборів до Верховної Ради та зазначили, що прихильників за дострокові вибори зросло на 16%.

Так, згідно з дослідженням кількість жителів України, які підтримують дострокові вибори в парламент України протягом останнього місяця зросла з 72% до 88%.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 22 жовтня, Міністерство розвитку громад та територій України повідомляє, що починає діалог з громадськістю щодо напрацювання нового законопроєкту, який би дозволив врегулювати питання добудови об’єктів, які наразі не введені в експлуатацію.

15:04, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 22 жовтня, пресслужба Нафтогазу повідомила про проведення технічних консультацій в Брюсселі між представниками України, Росії та Євросоюзу.

14:30, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 22 жовтня, в Міністерстві фінансів проходить презентація проєкту "Е-контракти", який представляє голова відомства Оксана Маркарова.

10:54, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 22 жовтня, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) опублікувало попередження, в якому зазначило розширення кола суб'єктів декларування.

10:02, Сьогодні

У зоні ЧАЕС затримали сталкерів-іноземців

22 жовтня 2019, 17:43
3
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 22 жовтня, стало відомо, що у Чорнобильській зоні поліція затримала порушників, серед яких є іноземці.

Під час патрулювання зони відчуження Чорнобильської АЕС, спільно з прикордонниками поблизу відселеного села Терехи було виявлено двох  сталкерів-іноземців 27 років, громадян Республіки Білорусь, які  незаконно проникли на територію зони відчуження з метою екстремального туризму.

У поліції Київської області повідомили, що інших любителів радіаційного відпочинку правоохоронці затримали поблизу відселеного міста Прип’ять, це двоє жителів Київщини 23 років та двоє громадян Литви 24 років.

У відношенні даних громадян було складено адміністративні протоколи.

Раніше повідомлялося, що понад три сотні сталкерів затримали правоохоронці у зоні ЧАЕС з початку року.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Події»
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Сьогодні, 22 жовтня, стало відомо про ліквідацію злочинної схеми ухилення від сплати податків.

16:24, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Сьогодні, 22 жовтня, пресслужба Генпрокуратури України (ГПУ) повідомила про судове рішення щодо передачі в комунальну власність Курашовецькій сільській раді двох безгоспних гідротехнічних споруд вартістю понад 1,3 млн гривень.

14:57, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Сьогодні, 22 жовтня, Вищий антикорупційний суд засідає з приводу скарги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у справі з розслідування корупційної схеми з квартирами для Національної гвардії на 80 млн грн.

13:58, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Сьогодні, 22 жовтня, стало відомо про спецоперацію правоохоронців у Запорізькій області.

13:39, Сьогодні