Композитор Євген Хмара дає онлайн-концерт на YouTube

Автор:
55
последние новости в Украине останні новини в Україні

О 19:00 4 квітня розпочався онлайн-концерт інструментальної музики відомого композитора Євгена Хмари "Залишайся вдома. Залишайся в безпеці". Трансляція доступна на його каналі в YouTube. 

Євген Хмара - автор проекту Open Ukraine. Грає на фортепіано в різних місцях нашої країни, показуючи їх красу. Таким чином піаніст відкриває Україну по-новому не тільки для своїх громадян, а й для всього світу. Свою першу композицію він написав у віці 7 років, а в 31 вже має 5 музичних альбомів.
Часто виступає на державному рівні в Європі, Китаї, США, Близькому Сході. Щороку Євген організовує благодійні концерти для дітей з обмеженими можливостями.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Культура»
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Учасник "Квартал 95" відомий комік Євген Кошовий розповів у бесіді з телеведучою Машею Єфросиніною про перспективи його діяльності на політичному майданчику України. Про це артист розповів під час програми "іспит", яка виходить на каналі в YouTube у понеділок, 1 червня.

08:15, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Більшість експертів, опитаних одним із масових ЗМІ щодо автентичності та художньої цінності колекції картин Порошенка у музеї Івана Гончара, зійшлися на тому, що зможуть оцінити її лише після того, як побачать самі. Але змогли прокоментувати принцип самого формування колекції.

28 травня, 14:21
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Українське видавництво, яке друкує навчальну літературу, переплутало видатних письменниць, класиків української літератури  Кобилянську та Вовчок.  Книга творів Ольги Кобилянської була випущена з портретом Марка Вовчка.

15 травня, 16:52
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Представниця Польщі на Євробаченні-2020, співачка Alicja, показала в кліпі до своєї конкурсної пісні кадри з палаючого Майдану. Alicja (Аліція Шемплінска) заспівала пісню Empires, в якій ідеться про вогонь, що руйнує імперії.

15 травня, 13:43

В Україні хочуть запровадити постійну дату щорічного індексування пенсій

Автор:
21
последние новости в Украине останні новини в Україні

Місія Міжнародного валютного фонду провела зустріч з главою Міністерства соціальної політики України, в ході якої обговорювалося питання про реформування пенсійної системи. Про це 2 червня повідомила пресслужба уряду України.

Повідомляється, що в ході бесіди підіймалось питання про необхідність легалізації та детінізації заробітних плат в Україні, що є перспективою для стабілізації пенсійних виплат. Також глава Мінсоцполітики Марина Лазебна зазначила, що в Україні необхідно повернути дату 1 березня для проведення щорічної індексації пенсій. Як повідомляє урядовий портал, повернення точної дати індексації пенсії дозволить забезпечити належне прогнозування потреби у витратах на пенсійні програми. Ініціатива була позитивно відзначена місією МВФ.

Також під час діалогу з місією були відзначена реалізація частини реформування пенсійної системи по щомісячній компенсаційній виплаті для пенсіонерів у віці 80+. Також обговорювалися плани щодо продовження виплат у 2021 році та введення щомісячної компенсаційної виплати для пенсіонерів у віці від 75 до 80 років.

Нагадаємо, раніше міністр Мінсоцполітики Марина Лазебна пообіцяла виплати пенсіонерам у розмірі 1 тисячі гривень у період карантину. Юристи та адвокати запевняють, що не готові до такого форс-мажору, повідомляло ASPI news.

Також повідомлялося, що Мінсоцполітики ініціювало виплату грошової допомоги ФОП I-II груп, які мають дітей до 10 років, на період карантину і протягом місяця після його завершення. Отримати виплати повинні понад 300 тисяч сімей.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

В програмі стимулювання економіки, розробленою Кабміном, закладено перегляд тарифів на електроенергію для населення. Про це повідомили в пресслужбі уряду.

14:30, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Народна депутатка і лідер парламентської фракції “Батьківщина” заявила, що її команда проаналізувала стан справ у фінансах України. Вона оприлюднила висновки і повідомила, що Нацбанк веде небезпечну політику.

12:51, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Заступник начальника Харківської митниці ДФС, який завдав державі збитків на суму понад 1,6 млн грн, постане перед судом. Прокуратурою Харківської області вже затверджено та надіслано до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника Харківської митниці.

12:07, Вчора