Американці критично ставляться до дій Трампа в Ірані та чекають війни

8 січня 2020, 15:18
52
последние новости в Украине останні новини в Україні

Згідно з проведеним соцопитуванням, 53% дорослих американців не схвалюють дії Трампа щодо Ірану.

Американська громадськість все критичніше ставиться до політики президента Дональда Трампа щодо Ірану і вважає, що США опиняться у стані війни з Іраном.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в опитуванні Reuters та Ipsos.

Національне опитування громадської думки показало, що 53% дорослих американців не схвалюють дії Трампа щодо Ірану. Це на 9 процентних пунктів більше, ніж у аналогічному опитуванні, проведеному в середині грудня.
Кількість дорослих, які "рішуче не схвалюють" дії Трампа в Ірані - 39%. Це на 10 процентних пунктів більше у порівнянні з грудневим опитуванням.

Несхвалення політики президента США протягом останнього місяця зросло здебільшого серед демократів і тих, хто не підтримує жодні партії. Серед республіканців рівень не змінився. Опитування проводилося 6-7 січня.
Згідно з опитуванням, загальна популярність Трампа залишилася стабільною після удару по Сулеймані: 41% опитаних схвалюють його роботу на посаді і 54% не схвалюють.

Американці також виявилися значно стурбованішими ризиком війни з Іраном. Окреме опитування Reuters та Ipsos, яке проводилося 3-6 січня, показало, що 41% вважають Іран "неминучою загрозою" для Сполучених Штатів. Це на 17 процентних пунктів більше в порівнянні з аналогічним опитуванням, проведеним в травні 2019 року.

Раніше у НАТО закликали Іран, який скоїв масивний ракетний обстріл військових США, дислокованих на базах в Іраку, утриматися від "подальшого насильства".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Болгарська влада заявила, що капітан українського судна буде оштрафований за недотримання максимального обмеження глибини.

17:32, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Пункти пропуску не працюватимуть до 7 лютого.

17:01, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Магазини Xiaomi припинили роботу з 28 січня по 2 лютого.

15:32, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

В Ухані жителі, дотримуючись режиму карантину, підтримували один одного гучним співом з вікон своїх будинків.

14:53, Сьогодні

Гончарук обговорив з президентом Європейської Ради розширення санкцій щодо Криму

28 січня 2020, 18:19
8
последние новости в Украине останні новини в Україні

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук обговорив поглиблення співпраці України та Європейського Союзу з президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем під час робочого візиту до Брюсселя для головування на шостому засіданні Ради асоціації Україна–ЄС.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Гончарук подякував ЄС за послідовну підтримку територіальної цілісності і суверенітету України та відзначив важливість рішення Євросоюзу від 28 січня про розширення санкцій, пов’язаних із так званими "виборами" в тимчасово окупованому Російською Федерацією Криму.

"Важливо, щоб Україна залишалася у мейнстрімі порядку денного ЄС. Мирне врегулювання на Донбасі – пріоритет президента України та уряду. Ми вдячні ЄС за те, що він у грудні 2019 року продовжив економічні санкції проти Росії та розширив їх сьогодні. Ми також розраховуємо, що ЄС допоможе нам захистити українських громадян на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу від систематичних порушень прав людини. Додаткові санкції посилюють тиск на окупаційну владу", - сказав Гончраук.

Раніше лідер правлячої партії Польщі "Право і справедливість" Ярослав Качинський заявив, що Росія шукає слабкі пункти у системі європейської демократії і атакує там, де бачить слабке місце і шанс на перемогу, як було у Криму і на Донбасі. 
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

“Для мене честь особисто вручити високу державну нагороду за послідовну та надійну підтримку України у Європарламенті та протидію російській агресії”.

16:41, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Необхідно синхронізувати політику України з країнами-членами ЄС, зокрема, і у рамках "Європейської зеленої угоди".

14:07, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Росії назвали заяву президента України Володимира Зеленського про причетність СРСР до розв'язання Другої світової війни "помилковою" і "образливою".

13:48, Сьогодні