У Рівному загорілося авто з агітаційними наліпками ВО Свобода

Близько трьох годин ранку, в п'ятницю, 19 липня, в місті Рівне сталася пожежа легкового автомобіля обклеєного агітаційними матеріалами кандидата у народні депутати від ВО "Свобода" по 152 виборчому округу Олега Осуховського.
Про подію повідомляє пресслужба ДСНС.
Як зазначено в публікації, загоряння було зафіксовано о 02 год. 55 хв, по вул. Петлюри, 1.
О 03 год. 10 хв підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано.
Як повідомляють рятувальники, жертв і постраждалих немає.
Внаслідок пожежі вогнем знищено моторний відсік та пошкоджено салон автомобіля. До гасіння від ДСНС залучалося 9 осіб особового складу та 2 одиниці техніки.
Нагадаємо, раніше поліція Херсонської області повідомила про підпал автомобіля помічниці кандидата в народні депутати від партії "Слуга народу".
"Близько 21.35 в "Єдиний центр 102" поліції Херсонської області надійшло повідомлення від місцевого жителя про загоряння авто в центрі Херсона. Поліцейські встановили, що автомобіль належить місцевій жительці, юристу, професійного адвоката, який є довіреною особою кандидата в народні депутати по одному з виборчих округів в Херсоні", - йдеться в повідомленні правоохоронців.
У Державно бюро розслідувань повідомили про підозру двом працівникам слідчого відділу Центрального відділення поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області.
В Національній поліції повідомили нову інформацію, щодо розслідування пожежі в Одеському коледжі, спалахнув 4 грудня, і забрав п'ять людських життів.
Оперативні правоохоронні служби України провели операцію із затримання відомого "злодія в законі" на прізвисько "Гега Озургетський", який 5 грудня незаконно прибув на територію України.
Сьогодні, 7 грудня в Національній поліції повідомили про затримання порушників правопорядку, які відкрили стрілянину по машині в Донецькій області.