Розрив у рейтингах Зеленського і Порошенка скорочується, - КМІС

17 квітня 2019, 21:14
72
последние новости в Украине останні новини в Україні

Київський міжнародний інститут соціології зафіксував поступове скорочення різниці в рейтингах кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Разом з тим воно продовжує залишатися дуже великим - не менше 30 процентних пунктів.

З 6 по 16 квітня КМІС провів так зване роллингове дослідження методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера (CATI) на основі випадкової вибірки телефонів.

"Звичайне поквартирне дослідження методом "лицем до лиця", як показують результати першого туру, дещо більше відповідають результатам виборів, ніж телефонне опитування, але воно не дозволяє вивчити динаміку процесів. Бригади інтерв'юерів отримують завдання і на свій розсуд може розподіляти задані вибірки - спочатку їхати у сільську місцевість або спочатку проводити інтерв'ю в місті і т. д. Скажімо, якщо ми провели дослідження з 9 до 14 квітня, то результати характеризують ситуацію не на 14 квітня, а в середньому за весь період (80% анкет можуть бути зібрані, наприклад, з 9 по 12 квітня). Єдиним способом вивчення тенденцій є роллінгове дослідження. Недоліком є те, що ці дослідження, здійснювані по мобільним телефонам, репрезентативні для тих 93% населення, у яких є мобільні телефоні (звідси і велика похибка при прогнозуванні результатів виборів)", - прокоментував дослідження директор КМІС Володимир Паніотто.

Динаміка рейтингів кандидатів при аналізі довгих "хвиль" опитування за чотири дні (обсяг вибірки - 800 респондентів) свідчить, що якщо на початку періоду показники були 72,6% на 27,4% на користь Зеленського, то до кінця дослідження відрив скоротився до 66,9% на 33,1%.

Ці показники враховують тих респондентів, які збираються брати участь у виборах.

Похибка дослідження не перевищує 5%.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Станом на 15:00 23 травня петиція зібрала понад 25 тисяч голосів. Зазначимо, для того щоб відповідне звернення було направлене президенту, потрібно саме 25 000 голосів.

15:35, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинов сподівається, що зі зміною кадрів у секторі безпеки і оборони України ракетна програма буде продовжуватися, повідомляє прес-служба політика.

15:24, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Шостий президент України відвідав важливий захід інтернет-діячів іForum-2019, який проходить в Києві в четвер, 23 травня.

14:33, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу на iForum, в четвер, 23 травня, заявив про нову стратегію для країни.

13:53, Сьогодні

Названо найдорожчі бренди світу (РЕЙТИНГ)

23 травня 2019, 15:47
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

Журнал Forbes сформував рейтинг найдорожчих брендів у світі.

Перше місце в якому дісталося Apple. Зазначається, що вартість компанії експерти оцінили у 205,5 мільйонів доларів.

Друге місце зайняв бренд Google –167,7 мільйонів доларів, а третю сходинку посів Microsoft – 125,3 мільйонів доларів.

Загальний рейтинг топ-10 найдорожчих брендів виглядає наступним чином:

  1. Apple – 205,5 млн дол.
  2. Google – 167,7 млн дол.
  3. Microsoft – 125,3 млн дол.
  4. Amazon – 97 млн дол.
  5. Facebook – 88,9 млн дол.
  6. Coca-Cola – 59,2 млн дол.
  7. Samsung – 53,1 млн дол.
  8. Disney – 52,2 млн дол.
  9. Toyota – 44,6 млн дол.
  10. McDonalds – 43,8 млн дол.
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

В.о. голови ДФС Олександр Власов під час зустрічі з з Главою Місії Європейської Комісії з надання допомоги в питаннях кордону в Україні та Республіці Молдова (EUBAM) Славоміром Піхором обговорили питання підготовки та проведення спільної операції "SCORPION", що має на меті боротьбу з контабандою цигарок та тютюнових виробів, у тому числі, ввезених для реалізації в магазинах безмитної торгівлі та які стали предметами контрабанди внаслідок використання механізму фіктивних продажів.

14:31, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Глава Національного банку України Яків Смолій не збирається у відставку.

13:21, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "КБ "Фінансова ініціатива".

12:22, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Національний банк України встановленим курсом валют на четвер, 23 травня послабив позиції гривні, збільшивши вартість популярних грошових одиниць в країні.

07:03, Сьогодні