Стало відомо, скільки витратили коштів Порошенко і Зеленський за п'ять днів

17 квітня 2019, 19:13
54
последние новости в Украине останні новини в Україні

Порошенко вклав у виборчу кампанію ще 100 млн гривень особистих коштів, а партія Слуга народу перерахувала до фонду Зеленського 45 млн гривень.

Фінансові звіти кандидатів у президенти України свідчать про те, що протягом п'яти днів виборчої кампанії у другому турі Петро Порошенко вклав у виборчу кампанію 100 млн гривень, а його опонент Володимир Зеленський – 44,6 млн, повідомило 16 квітня, громадський рух Чесно, яке проаналізувало дані НАПК про прибутки та видатки кандидатів з 7 по 13 квітня.

Відзначається, що Порошенко, як і в першому турі, фінансує свою виборчу кампанію самостійно. За п'ять днів він вклав у кампанію ще 100 млн гривень. У Чесно стверджують, що з урахуванням першого туру, Порошенко витратив на кампанію вже понад 500 млн гривень.

Кампанію Зеленського у другому турі на 100% фінансувала партія Слуга народу.

"Всього за період з 7 по 13 квітня партія переказала у виборчий фонд Зеленського 45 млн гривень", – йдеться в повідомленні.

За обидва тури виборів Володимир Зеленський офіційно зібрав близько 147 млн гривень.

За п'ять днів кампанії у Зеленського витратили майже всі зібрані кошти (крім 8500 гривень), а у Порошенка залишилося 2,9 млн.

Серед видатків зазначено, що обидва кандидати сплатили по 16 млн гривень за телерекламу на ТРК Україна.

Також Порошенко заплатив 540,17 тисяч гривень ДП Національний спортивний комплекс Олімпійський за ведення там передвиборної агітації. Чесно зазначає, що, ймовірно, це була оплата за захід з його участю 14 квітня.

Повідомляється, що про витрати між 19 і 31 Березня, кандидати, які вийшли в другий тур, звітуватимуть вже після виборів. У цих звітах буде інформація про витрати кандидатів від 14 до 21 квітня.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Шостий президент України Володимир Зеленський підписав сім розпоряджень про зняття з посад голів районних державних адміністрацій.

08:54, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Глава пропрезидентської партії "Слуга народу" Дмитро Разумков висловив свою точку зору в прямому телеефірі на українському каналі щодо подальшої долі бойовиків, згідно із законодавством України.

08:42, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Центральна виборча комісія опрацювала понад 92% бюлетенів українців, які проголосували на дострокових виборах до Верховної Ради.

08:24, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Опрацьовано 85% протоколів: "Слуга народу" - 42,93% голосів, "ОПЗЖ" - 12,93%, "Євросолідарність" - 8,29%, "Батьківщина" - 8,14%, "Голос" - 6,03%.  

22:40, Вчора

Три продукти, які після розігрівання в мікрохвильовій печі несуть загрозу для здоров'я

23 липня 2019, 09:53
27
последние новости в Украине останні новини в Україні

Розігрів харчових продуктів в мікрохвильових печах популярний серед населення як в офісах, так і в домашніх умовах.

Проте вчені з'ясували, що деякі продукти, після розігрівання їх за допомогою мікрохвиль страви стають смертельно небезпечними, пише Фінобоз.

Вчені відзначили, що при нагріванні спеціальний нагрівальний елемент вибудовує молекули в певному порядку, і за одну секунду нагріву молекули можуть розвертатися на 180 градусів до декількох мільйонів разів.

Як наслідок якість продукту сильно змінюється.

На думку експертів, для любителів швидкого розігрівання варто утриматися від розігрівання в мікрохвильовках м'яса яловичини. Причина цієї заборони криється в деформації жирів і протеїнів, а також збільшенні рівня небезпечних канцерогенів.

Крім того, фахівці настійно не рекомендують розігрівати в мікрохвильовці молочні суміші та грудне молоко.

При нагріванні ці продукти втрачають ціни амінокислоти й стають токсичними для дитини.

Зернові каші теж необхідно розігрівати тільки на плиті, оскільки при нагріванні в мікрохвильовці вони набувають канцерогенні властивості.

Медики не радять розморожувати в мікрохвильовій печі заморожені фрукти і ягоди — ці продукти повністю втрачають свої цінні властивості.

Вже приготовані овочі також краще розігріти на плиті, не рекомендується підігрівати в мікрохвильовці та картоплю.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Законопроект про "дематюкацію", який був внесений до Верховної Ради за ініціативою народного депутата Ольги Богомолець, викликав у суспільства чимало запитань.

4 липня, 13:09
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

На Луганщині води одного з озер стали причиною гострої інтоксикації організму 25 осіб.

24 червня, 09:11
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Прес-служба Міністерства України з охорони здоров'я повідомила про додатковий 1 млрд гривень, який був перерозподілений урядом України на оплату послуг первинної медичної допомоги.

13 червня, 08:56
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

В Україні від початку 2019 року на кір захворіли 53 112 осіб, із них 28 107 дітей, повідомляється на сайті Центру громадського здоров'я (ЦГЗ).

10 червня, 17:33