Найбільша частка фінансування оборони має виділятися на авіацію

Автор:
84
последние новости в Украине останні новини в Україні

Під час прес-конференції на тему “Скільки Україна буде змушена витрачати на оборону в майбутньому?” Микола Бєлєсков наголосив на тому, що до 2030 року важливо вкладати кошти у військово-повітряні сили. За його словами, Україні необхідно купувати системи протиповітряної оборони  винищувачі, тому що саме у їхньому комплексному використанні країна матиме результат.

"Лише у комплексному використанні вони зможуть гарантувати надійну оборону. Покладаючись тільки на ППО ми віддаємо небо нашому противнику. Тому левова частка фінансування має йти на авіацію. При цьому й інші роди військ потребують коштів та переозброєння", - розповів Микола Бєлєсков .

Серед розглянутих на конференції питань Микола Бєлєсков  вказав і на позитивні моменти, що стосуються обороноспроможності України.

"Нині можна констатувати той факт, що наша країна у військовому плані навчилась жити в умовах постійного протистояння агресії з боку РФ. Україна відійшла від тієї ситуації, що спостерігалась у 2014 році, коли наша армія була неготовою до ведення оборони".

За словами спікера, виділені нині на оборону 2,63 % ВВП - звичайно велика цифра, але насправді це не той рівень.
Чи впорається Україна з цією проблемою залежить від стану економіки та наявності політичної волі. Тому питання залишається відкритим.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Завтра о 10 ранку стартує відеопроект “Всеукраїнська школа онлайн”. Відео транслюватимуть кілька телеканалів.

17:32, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У понеділок автобуси, трамваї та тролейбуси Запоріжжя вийдуть на маршрут. Знаходитися в них можна буде лише в масці та респіраторі.

15:45, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У віці 73 роки помер український науковець Іван Вакарчук. Його син Святослав приймає співчуття.

16:07, Вчора

В Антарктиді знайшли сліди тропічного лісу, який ріс у темряві

Автор:
10
последние новости в Украине останні новини в Україні

Вчені з Німеччини та Великобританії знайшли сліди тропічного лісу у зразку грунту з Антарктиди. Припускають, що територія була заліснена 90 мільйонів років тому.

Британські та німецькі дослідники знайшли на морському дні Південного полюсу зразки грунту, які можуть свідчити про те, що 90 мільйонів років тому там ріс тропічний ліс.  Про це пише The Guardian.

Зразок знайденого ґрунту датується ймовірно крейдяним періодом. Вважається, що він був найтеплішим за останні 140 мільйонів років, і рівень моря тоді був вище 170 метрів.

Вчені встановили за скам'янілостями, що раніше на місці льодовиків була болотиста екосистема хвойних дерев, яка нагадувала нинішні тропічні ліси Нової Зеландії. Не виключено, що там були і динозаври, хоча їх решток ще не знайшли.

Цікаво, що ліси Антарктиди щороку занурювалися у повну темряву приблизно на чотири місяці. Проте, це їм не шкодило, на відміну від сучасних лісів, яким для виживання потрібно сонце. Припускають, що древні тропіки живилися з іншого джерела енергії, наприклад, брали з атмосфери вуглекислий газ.

Відкриття дає підстави вважати, що температура тоді була вищою, ніж вважалося. Якщо це так, то рівень вуглекислого газу тоді був набагато вищим, ніж вважалося раніше, а це означає, що в регіоні не було льодовиків.

Раніше з'явилася інформація, що льодовик Пайн-Айленд в Антарктиді тріснув і може викликати Всесвітній потоп.

А у лютому українську антарктичну станцію "Академік Вернадський" засипало червоним снігом.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Технології»
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

На час карантину українським фермерам пропонують користуватися новітніми онлайн-технологіями моніторингу угідь. Це допоможе зайвий раз не наражатися на небезпеку захворіти коронавірусом.

11:23, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Виробники тютюну фінансують або самі займаються розробкою вакцин або виділяють гроші на медикаменти та обладнання для лікарів.

3 квітня, 16:01
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Новітній український протикорабельний ракетний комплекс РК-360МЦ "Нептун", випробування якого пройшли на полігоні "Алібей" в Одеській області, вперше успішно вразив надводну ціль на відстані близько 100 км.

3 квітня, 15:49
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

У школі стартапів при університеті “Львівська політехніка”  волонтери почали робити захисні екрани для лікарів, які працюють з хворими на коронавірус.

2 квітня, 18:16