Відсьогодні без власників зброї вибори не відбуватимуться, — голова наглядової ради УАВЗ Георгій Учайкін

13 березня 2019, 13:06
21

Представники Української асоціації власників зброї та Руху власників зброї "Твій голос вплине" задекларували пропозицію на виборах президента України. Її підтримали 11 кандидатів.

Про це було сказано 13 березня 2019 року на прес-конференції.

"Ми вважаємо, що серед першочергових президентських ініціатив пріоритетним має бути розгляд у Верховній Раді законопроекту Про зброю. Наша мета — приведення до влади лояльного до зброярства спільнот президента", — прокоментував голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

Також голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін зауважив, що нині в Україні близько 5 млн незареєстрованої зброї. А розв'язання питання права на захист і нині залишається одним з першочергових.

"Ситуація ускладнюється тим, що розв'язання цього питання ігнорується будь-якою владою протягом усіх років незалежності", - зауважив засновник та адміністратор Руху власників зброї "Твій голос вплине" Сергій Кримець.

11 кандидатів у президенти України підтримали пропозицію.
Серед них: Геннадій Балашов (партія "5.10"),
Роман Безсмертний (самовисуванець),
Інна Богословська (самовисуванець),
Юрій Дерев'янко (партія "Воля"),
Василь Журавльов (партія "Стабільність"),
Руслан Кошулинський (партія "Свобода"),
Віктор Кривенко (Народний рух України),
Віталій Купрій (самовисуванець),
Валентин Наливайченко (партія "Справедливість"),
Сергій Носенко (самовисуванець) та Олександр Шевченко (партія "УКРОП").

"Ми рекомендуватимемо нашим прихильникам та власникам зброї обирати своїх кандидатів із цього числа. Час обирати політиків головою, а не серцем", - наголосив засновник та адміністратор Руху власників зброї "Твій голос вплине" Веніамін Тимошенко.
 

"Ми розраховуємо на підтримку нашої ініціативи щонайменше 700 тис.виборців. Всі мають усвідомити, що відсьогодні без власників зброї ані президентські, ані парламентські вибори не відбуватимуться", - прокоментував Георгій Учайкін.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини рубрики Суспільство
Суспільство

У суботу, 23 березня, активісти Нацкорпусу та Нацдружин уже втретє прийшли до Адміністрації Президента із закликом "Свинарчуків Порошенка - за ґрати”, аби вимагати припинити корупційні схеми в оборонці та покарати усіх причетних.

16:53
23 березня 2019

ПЦУ запровадила молитву про президентські вибори

23 березня 2019, 18:49
6

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надав благословення протягом наступного часу до завершення виборчого процесу в усіх храмах Помісної української Православної церкви підносити молитовні прохання про справедливі вибори Глави української держави, за мир та єдність в Україні.

Про це повідомили у прес-службі ПЦУ. 

"У зв’язку з особливою відповідальністю, яка в час виборів президента України покладається на наш народ, враховуючи необхідність захистити державність України, єдність, суспільний мир перед обличчям зовнішньої агресії та внутрішніх протистоянь, протягом наступного часу до завершення голосування за обрання Глави держави благословляється за богослужіннями в храмах Помісної української Православної церкви на літургіях після заамвонної молитви або під час молебню виголошувати наступну молитву", - повідомили у ПЦУ. 
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини рубрики Суспільство
Суспільство

У суботу, 23 березня, активісти Нацкорпусу та Нацдружин уже втретє прийшли до Адміністрації Президента із закликом "Свинарчуків Порошенка - за ґрати”, аби вимагати припинити корупційні схеми в оборонці та покарати усіх причетних.

16:53