Відсьогодні без власників зброї вибори не відбуватимуться, — голова наглядової ради УАВЗ Георгій Учайкін

13 березня 2019, 13:06
31
последние новости в Украине останні новини в Україні

Представники Української асоціації власників зброї та Руху власників зброї "Твій голос вплине" задекларували пропозицію на виборах президента України. Її підтримали 11 кандидатів.

Про це було сказано 13 березня 2019 року на прес-конференції.

"Ми вважаємо, що серед першочергових президентських ініціатив пріоритетним має бути розгляд у Верховній Раді законопроекту Про зброю. Наша мета — приведення до влади лояльного до зброярства спільнот президента", — прокоментував голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

Також голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін зауважив, що нині в Україні близько 5 млн незареєстрованої зброї. А розв'язання питання права на захист і нині залишається одним з першочергових.

"Ситуація ускладнюється тим, що розв'язання цього питання ігнорується будь-якою владою протягом усіх років незалежності", - зауважив засновник та адміністратор Руху власників зброї "Твій голос вплине" Сергій Кримець.

11 кандидатів у президенти України підтримали пропозицію.
Серед них: Геннадій Балашов (партія "5.10"),
Роман Безсмертний (самовисуванець),
Інна Богословська (самовисуванець),
Юрій Дерев'янко (партія "Воля"),
Василь Журавльов (партія "Стабільність"),
Руслан Кошулинський (партія "Свобода"),
Віктор Кривенко (Народний рух України),
Віталій Купрій (самовисуванець),
Валентин Наливайченко (партія "Справедливість"),
Сергій Носенко (самовисуванець) та Олександр Шевченко (партія "УКРОП").

"Ми рекомендуватимемо нашим прихильникам та власникам зброї обирати своїх кандидатів із цього числа. Час обирати політиків головою, а не серцем", - наголосив засновник та адміністратор Руху власників зброї "Твій голос вплине" Веніамін Тимошенко.
 

"Ми розраховуємо на підтримку нашої ініціативи щонайменше 700 тис.виборців. Всі мають усвідомити, що відсьогодні без власників зброї ані президентські, ані парламентські вибори не відбуватимуться", - прокоментував Георгій Учайкін.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Будь-які заходи, які визначить Міжнародний трибунал з морського права у справі про імунітет українських кораблів і моряків, захоплених РФ, допоможуть звільнити утримуваних українських моряків, стверджує заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

20:03, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

ДБР зареєструвало провадження про ймовірні незаконні дії про бездіяльність НАБУ у справі про розкрадання коштів із заводів Укроборонпрому, повідомив у інтерв’ю генеральний прокурор України Юрій Луценко.

19:21, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Стан дітей оцінюється як близький до задовільного.

18:48, Сьогодні

Греція опинилась у ЄС завдяки фальсифікаціям, - Юнкер

24 травня 2019, 21:30
7
последние новости в Украине останні новини в Україні

Греція в 2001 році стала членом єврозони завдяки сфальсифікованим даним про економічні показники країни, які вона надала Евростату, заявив глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер в інтерв'ю BILD.

Він підкреслив. що валютний союз повинен бути "надійніший за шлюб", інакше ніхто не буде в нього вірити. Саме тому, зазначив Юнкер, перед тим, як приймати державу в єврозону, необхідно перевірити все набагато більш ретельно, ніж це робилося раніше.

Глава Єврокомісії виступив із звинуваченнями на адресу Афін у фальсифікації на шляху до єврозони. За його словами, країна потрапила в Євросоюз обманом.

"Правда в тому, що Греція в 2001 році стала членом єврозони після фальсифікації статистичних матеріалів", — заявив він.

Юнкер зізнався, що навіть через стільки років, як і раніше картає себе за те, що сталося. Він розповів, що, обіймаючи посаду міністра фінансів Люксембургу з 1989 по 2009 рік, виступав проти того, щоб оцінювати дані, що представляються державами, бралися незалежні європейські статистичні відомства. Тепер, зазначив він, Євростат може перевірити отриману інформацію.

"Європа в змозі вчитися на помилках", — констатироовал Юнкер.

Нагадуємо, керівники 27 країн ЄС, без Великої Британії, ухвалили на саміті в Румунії "Декларацію Сібіу" з десятьма зобов'язаннями щодо розбудови майбутнього Євросоюзу.

"Ми визнаємо нашу відповідальність як лідерів за те, щоб зробити наш союз сильнішим і наше майбутнє кращим, визнаючи при цьому європейську перспективу (приєднання до ЄС – Ред.) інших держав Європи. Ось чому сьогодні ми одностайно домовилися про десять зобов'язань, які допоможуть нам виконати це зобов’язання", - ідеться в документі, затвердженому в четвер у місті Сібіу главами держав та урядів країн ЄС.

Далі в тексті наведено прийняті учасниками саміту зобов'язання.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Французькі ЗМІ повідомляють, що під час вибуху на пішохідній вулиці у французькому Ліоні вісім осіб отримали легкі поранення. 

20:28, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Вибух стався на пішохідній вулиці в Ліоні. Повідомляється, що мінімум шість осіб поранені, двоє-у важкому стані, повідомляють місцеві ЗМІ.

19:29, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

У Північній Франції, 102-річну жінку підозрюють у вбивстві своєї 92-річної сусідки в будинку-інтернаті в Шезі-сюр-Марн.

14:43, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей оголосила, що покине пост лідера Консервативної партії Великої Британії вже 7 червня.

12:24, Сьогодні