В Києві обмежать рух транспорту на вихідних

Субота, 21 квітня 2018 09:00 - Новини
В Києві обмежать рух транспорту на вихідних
21 та 22 квітня частково обмежать рух транспорту в столиці. Зокрема, в суботу із 11:00 до 19:00, у зв’язку з виконанням ремонту на Південному мосту буде ускладнений трафік у напрямку із просп. Миколи Бажана на Наддніпрянське шосе.

Про це зазначає прес-служба КМДА з посиланням на КК «Київавтодор».

Також КМДА принагідно зазначає, що 21 квітня з 5:00 до 22:00 22 квітня обмежать рух усіх видів транспортних засобів на Контрактовій площі для монтажу та демонтажу сцени та спеціальних конструкцій.

22 квітня з 09:00 до 14:00 відбудеться спортивно-масовий захід «8-й Київський міжнародний півмарафон». За для цього, обмежать рух транспорту за наступним маршрутом: Контрактова площа – вулиця Петра Сагайдачного – Боричів узвіз – вулиця Набережно-Хрещатицька – Набережне шосе – Гаванській міст – вулиця Набережно-Рибальська – міст Північний – вулиця Труханівська – Парковий міст – Набережне шосе – вулиця Набережно-Хрещатицька – Боричів узвіз – вулиця Петра Сагайдачного – Контрактова площа.

Читайте також: На карті Києва з'являться нові вулиці та провулки

Крім того, на час проведення спортивних заходів зміниться графік руху громадського транспорту в столиці. Детальну інформацію можна знайти на сайті КМДА.

Раніше повідомлялось, що з 12 травня починаються роботи по монтажу конструкцій "Фестивалю чемпіонів" - своєрідної фан-зони на Фінал Ліги чемпіонів, яка буде розташована на Хрещатику, від вулиці Городецького до вулиці Богдана Хмельницького. Тому з 12 до 31 травня буде обмежено рух транспорту за вказаним напрямком.