Експерти шукають шляхи вирішення проблеми поганого харчування українців

Понеділок, 29 травня 2017 00:00 - Новини
Експерти шукають шляхи вирішення проблеми поганого харчування українців
29 травня відбувся круглий стіл « Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?». Експерти дійшли до висновку, що 2/3 хвороб в Україні є наслідком неправильного харчування.

Ні для кого не секрет, що неповноцінне харчування суттєво впливає на здоров’я та тривалість життя людини. Поганий раціон сприяє виникненню серцево-судинних та онкологічних захворювань. Також сприяє розвитку діабету та хронічних хвороб дихання, через які помирає 86% українців.

conferЗа даними МОЗ лише 1% фінансування направлено на профілактику захворювань, а інші 99% грошей – на лікування. Такий підхід не покриває потреби населення на належному рівні.

«Жоден орган виконавчої влади не здатен самостійно врегулювати питання поганого харчування українців. Це питання традицій, звичок та підходу до свого раціону. Наші лікарі повинні надавати більше рекомендацій про здорове харчування для населення. Адже, такі звички, як надмірне споживання солі та цукру, чинять надзвичайний ризик для здоров’я населення. Зараз у МОЗ вже є оприлюднений законопроект який регламентує кількість трансжирів у харчових продуктах. Це є дуже важлива ініціатива, і ми сподіваємося на підтримку і бізнесу у цій сфері, адже розуміємо, що сьогоднішня індустрія використовує у своїй промисловості значну частку трансжирів. Також, звертаємо особливу увагу населення на прохання добре вивчати етикетку продукту, яка несе про нього всю інформацію» - зазначила начальник управління громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я Наталія Півень.

Експерти також приділили особливу увагу дитячого харчування.

Вони вважають дітей найбільш вразливою аудиторією у цьому питанні. Регулярні дослідження вказують, що пора бити на сполох, адже останнім часом все більше підлітків відмовляються від сніданків, у їхньому раціоні з’являється все більше солодощів, снеків та фаст-фуду.

« З кожним роком в раціоні харчування школярів суттєво падає відсоток поживно цінних продуктів, таких як фрукти, овочі, молочна та кисломолочна продукція, натомість зростає споживання вуглеводів, особливо швидких. Це призводить до виникнення нової загрози для здоров’я суспільства – ожиріння та діабету» - прокоментував результати дослідження експерт за напрямком дієтологія МОЗ України Олег Швець.

Кабінет міністрів України затвердив в листопаді минулого року «Концепцію розвитку системи охорони здоров’я» на 2017 – 2020 роки. Основними її завданнями є зміцнення здоров’я населення, попередження захворювань, збільшення тривалості активного і працездатного віку та заохочення до здорового способу життя. Підтримують ініціативу також виробники харчової продукції, і обіцяють докласти зусиль до її впровадження.