Стало відомо, скільки українців скористалося безвізом з Європою

Субота, 28 квітня 2018 12:54 - Новини
Стало відомо, скільки українців скористалося безвізом з Європою
Безвізовим режимом з Євросоюзом на сьогоднішній день скористалося майже півмільйона українців.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

«Загалом з початку введення безвізу до країн Європейського Союзу прослідувало 17,6 мільйона громадян. З них 4,2 мільйона осіб за біометричними паспортами, а 490 тисяч громадян України скористалися безвізом, більшість з яких обрали авіаційні пункти пропуску. Найменша кількість громадян обирає подорожі морем», - йдеться в повідомленні.

Крім того, прикордонники наголошують, що запровадження безвізового режиму спростило процес перетину кордону.

Читайте також: Україна отримає безвіз ще з однією країною

«Певний ажіотаж серед бажаючих безперешкодно подорожувати спостерігався у перші місяці дії безвізу – в середньому прикордонники оформляли до 80 тисяч українців за місяць. У листопаді минулого року цей показник становив 32,5 тисячі осіб, а вже з початку квітня цього року – близько 26 тисяч громадян України», - додано прес-службою.

Також прикордонники вказали, що співвітчизники найчастіше для відвідування Європи обирають українсько-польський кордон. Менший потік туристів спостерігається через пункти пропуску, що на кордоні зі Словаччиною.

Раніше повідомлялось, що Україна підписала угоду про взаємне скасування віз з острівними державами Антигуа і Барбуда, що розташовані в Карибському морі.