МАУ проведе розпродаж квитків до ЄС з нагоди прийняття безвізу

Середа, 31 травня 2017 00:00 - Новини
МАУ проведе розпродаж квитків до ЄС з нагоди прийняття безвізу
Авіакомпанія"Міжнародні авіалінії України" (МАУ) з 1 червня проводитиме розпродаж 30 тисяч квитків вартістю від 763 грн. докраїн Європейського Союзу у зв'язку з введенням безвізового режиму з ЄС – повідомляє прес-служба МАУ.

 Купити акційні квитки можна буде на дати 12 – 30 червня. Продаж розпочнеться 1 червня о 10:00 ранку.

 

Окрім того, у неділю, 11 червня, МАУ виконає два спеціальні рейси за маршрутами Київ – Брюссель та Київ – Вільнюс, як символ об’єднання столиці України зі столицями Європейського Союзу. Святковий рейс до Брюсселя вилетить з Києва об 11:30 та прибуде до столиці Бельгії о 13:30 за місцевим часом. Зворотній рейс до України вирушить о 21:30 та прибуде до аеропорту "Бориспіль" о 01:25.

 

Виліт з Києва до Вільнюса 11 червня відбудеться об 11:25, прибуття – о 12:45 за місцевим часом. Назад до столиці України літак вирушить о 19:45 та прибуде до аеропорту "Бориспіль" о 21:05. – повідомляють на сайті авіакомпанії.

 

Квитки в обидві сторони на цей рейс коштуватимуть 1390 гривень, в цю вартість також входить екскурсія найвідомішими історичними місцями Брюсселя та Вільнюса.

 

«Як національний авіаперевізник України, ми не можемо залишитися осторонь цієї історичної події для бізнесу, капіталу та мандрівників й з превеликим задоволенням долучаємося до святкувань з нагоди впровадження безвізового режиму. Наразі ми прагнемо наочно продемонструвати нашим співвітчизникам майже безмежні можливості та перспективи, які відкриваються перед кожним з нас", - зазначив президент МАУ Юрій Мірошников.

 

Нагадаємо, що рішення ЄС щодо впровадження безвізового режиму набуде чинності опівночі 11 червня 2017 року. Згідно нього українці зможуть перебувати в Європі від 90 днів до півроку. Основною вимогою перетину кордону є наявність біометричного паспорту, який на даний момент отримали більше 3 мільйонів українців.