Бойовики погрожували затримати патруль ОБСЄ на Донбасі

Неділя, 29 квітня 2018 10:00 - Новини
Бойовики погрожували затримати патруль ОБСЄ на Донбасі
Інцидент трапився 28 квітня біля 14:00 на блокпосту, розташованому на північ від н. п. Горлівка (непідконтрольний уряду, 39 км на північний схід від Донецька).

Про це йде мова в оперативному звіті ОБСЄ.

«Шестеро озброєних членів збройних формувань зупинили патруль СММ, що складався з 5 співробітників на двох броньованих автомобілях, які прямували з підконтрольних до непідконтрольних урядові районів Донецької області. Члени збройних формувань вимагали провести огляд багажників автомобілів СММ, і патруль пристав на цю вимогу», - йдеться в повідомленні.

Після перевірки багажників, бойовики вимагали відкрити ящики для інструментів, проте спостерігачі пояснили, що це буде обмеженням їх свободи пересування. В свою чергу, члени збройних формувань відповіли, що спостерігачі можуть або виконати їх вимогу, або повернутися в підконтрольні уряду райони.

Читайте також: Бойовики зірвали розведення військ у Станиці Луганській

Пізніше бойовики повідомили членам патруля, що якщо ті не виконають вимогу показати вміст ящиків для інструментів або повернутися назад в підконтрольні уряду райони, вони викличуть «команду спеціального призначення», щоб та доставила спостерігачів в інше місце для перевірки вмісту обох автомобілів.

Згодом, спостерігачам дозволили проїхати, але тільки після того, як вони показали вміст ящиків для інструментів, аптечок і спальних мішків.

Раніше повідомлялось, що в ОБСЄ помітили зменшення обстрілів на Донбасі.