Крищенко повідомив, як поліція готується зачищати Донбас

Неділя, 29 квітня 2018 16:33 - Новини
Крищенко повідомив, як поліція готується зачищати Донбас
Зведений загін столичних поліцейських на польових навчаннях відпрацював практичні навички, необхідні для роботи у складі поліцейської місії при зачищенні тимчасово окупованих територій.

Про це інформує 112.ua.

Поліція відпрацювали операції зі звільнення заручників, взяття під контроль будівель і споруд. А також пересування з бронетехнікою, виставлення мобільних блокпостів і тактичну медицину.

«Цей зведений загін не військовий підрозділ, вони не повинні вести лінійний бій і проводити наступальні операції. Завдання цього загону – робота з людьми на звільнених територіях, проведення оглядів, те, що вони роблять щодня тут. Зараз ми даємо їм військові навички, які стануть доповненням до їхніх професійних навичок при проведенні поліцейських місій», - розповідає присутній на навчаннях голова київської поліції Андрій Крищенко.

Читайте також: Аваков нагородив кращих оперативників бойовою зброєю

«Ми розуміємо, що найближчим часом нам доведеться зачищати тимчасово окуповану територію в рамках поліцейської місії, тому й готуємося», - говорить заступник начальника київської поліції Віктор Нечитайло

Також повідомляється, що вказаний загін існує з 2016 року. Періодично проводяться відповідні навчання. Тому співробітники загону знають, що і як робити в рамках поставлених завдань.

Раніше повідомлялось, що бойовики погрожували затримати патруль ОБСЄ на Донбасі.