У Київраді відбулася акція «Піклуємося про малечу»

Четвер, 01 червня 2017 00:00 - Новини
У Київраді відбулася акція «Піклуємося про малечу»
1 червня, в кулуарах Київської міської ради відбулася акція «Піклуємося про малечу», що приурочена до Міжнародного дня захисту дітей. У рамках заходу депутати розповіли про те, як міська влада підтримує маленьких киян та скільки коштів виділяють з бюджету на курортно-санаторне оздоровлення дітей.

«Станом на 25 травня 2017 року ми закупили 766 путівок у оздоровчі табори. На даний момент уже оздоровлено 92 особи на суму 805 тисяч гривень. Діти оздоровлюються в санаторіях «Карпати», «Стожари», санаторій імені Горького в Одесі, «Пролісок» в Київській області. Також, київська влада виділяє кожен місяць гроші на допомогу дітям сиротам, пасинкам, падчеркам, батьки яких загинули під час Революції Гідності, або отримали певні поранення», - зазначив депутат Київської міської ради Андрій Андрєєв.

Особливу увагу у цей день приділили підтримці дітей, чиї батьки не повернулися з АТО. У рамках заходу вихованці київської дитячої художньої школи №1 та державної художньої школи імені Т.Г. Шевченка презентували свої картини на тему сирітства.

Організатори зазначають, що метою виставки є розбудити у однолітків співчуття до тих, хто залишився без батьків, а дорослим нагадати, що є сім’ї, які потребують їхньої підтримки.

Також, за підтримки депутата Андрія Андрєєва, музичний гурт «Семь морей» зняв кліп, використавши у ньому дитячі малюнки. Відео повинні були презентувати у рамках заходу, проте, презентація не відбулася, бо члени партії «Свобода» навмисне відімкнули звук, як зазначили організатори.

«Діти надихнулися піснею гурту «Семь морей». Вихованці школи №1 під впливом емоцій розкрили тему пісні та втілили своє бачення на папері. Малюнки видалися досить різними, але їх єднає чуттєвість, вони змушують кожного задуматися», - також додав Андрєєв.

Організатори побажали сил та віри у майбутнє усім, хто через бойові дії на Сході країни втратив рідних, а також закликали всіляко підтримувати дітей, бо за ними наше майбутнє.