СБУ заборонила в’їзд сімом російським артистам на територію України

П'ятниця, 02 червня 2017 00:00 - Новини
СБУ заборонила в’їзд сімом російським артистам на територію України
Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України  ще сімом російським артистам. У списку опинилися відомі Надія Бабкіна, Олексій Панін, Микита Михалков та інші - повідомили активісти громадської організації "Відсіч", які на своїй сторінці у Facebook опублікували заяву від СБУ.

Представники ГО «Відсіч» також повідомили, що СБУ, відповідно до їхніх вимог,  звернулася  і до Міністерства культури. Тепер цих осіб повинні внести до переліку осіб, що загрожують національній безпеці.

"Чекаємо негайної реакції Міністерства культури України! Внесення цих негідників до "чорного списку" дозволить нарешті прибрати їхній "культурний" продукт з наших екранів. І звертаємо увагу на те, що це перша за тривалий час нагода розширити "чорний список" російських артистів", - зазначили в організації.

1427448 1469674

 1147

Наразі громадські активісти домоглися заборони в’їзду на територію України Надії Бабкіної, Нікіти Міхалкова, Станіслава Говорухіна, Михайла Задорнова, Ірини Алфьорової,Олексія Паніна та Леоніда Ярмольника.

Станом на сьогодні, Служба безпеки України розглянула лише 100 осіб з 600 з поданого громадською організацією списку. Активісти дуже не задоволені цим фактом, адже у цьому списку знаходяться імена людей, котрі підписали «заяву на підтримку політики Путіна щодо України, яка знаходиться у вільному доступі на сайті російського Мінкульту».

Нагадаємо, що напередодні в’їзд на Україну заборонили майже 40 російським артистам – про це розповів голова державної прикордонної служби Віктор Назаренко. Він також зазначив, що станом на 2017 рік в’їзд на територію України заборонений 616 громадянам РФ.