З 5 червня «Укрзалізниця» запускає прямі поїзди на чорноморські курорти

Понеділок, 05 червня 2017 00:00 - Новини
З 5 червня «Укрзалізниця» запускає прямі поїзди на чорноморські курорти
Регулярні поїзда в напрямку Чорноморського узбережжя, до Затоки, Кароліно-Бугаз та Білгород-Дністровського, будуть запущені з 5 червня. Скористатися цими рейсами можна з двох міст: Києва і Чернігова.

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Згідно з інформацією на сайті компанії, "Укрзалізниця" продовжила маршрути проходження двом потягів далекого прямування уздовж всього Чорноморського узбережжя Одеської області в Білгород-Дністровський. Таким чином, пасажирів, які прямують на популярні курорти Одеської області, більше не доведеться робити пересадку в Одесі.

Відзначається, що поїзд № 221/521 - №222 / 522 Київ, Житомир - Білгород-Дністровський з 5 червня курсуватиме через день по непарних числах, у зворотному напрямку - по парних.

Другий поїзд № 288/287 Чернігів, Київ - Білгород-Дністровський курсуватиме з 6 червня через день по парних числах, у зворотному напрямку - по непарних.

Нагадаємо, раніше Наглядова рада «Укрзалізниці» заявив про подорожчання квитків за деякими напрямками.

Євген Кравцов, голова наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» заявив: «УЗ не буде проводити просто індексацію, наприклад, на 20% на всі квитки. Це буде зроблено вибірково. Там, де необгрунтовано низькі ціни, вони будуть підвищені значно, на 15-25%. За іншими напрямками, де немає попиту і необхідно залучати пасажирів, можливе зниження цін».

За його словами, подорожчання охопить найбільш завантажені і популярні напрямки, тоді як на менш завантажених маршрутах ціни можуть істотно знизитися, що дозволить рівномірно розподілити навантаження на лінії.

«Наприклад, це може бути на такому значно завантаженому напрямку як Київ - Одеса. Але на менш завантаженому, наприклад Одеса - Херсон, може статися здешевлення. Крім того, можливе зниження цін на маршрути в Західній Україні, де висока конкуренція з іншими видами транспорту», - пояснив Євген Кравцов.