У Львівській області збудують 4 сміттєпереробні заводи

Вівторок, 06 червня 2017 00:00 - Новини
У Львівській області збудують 4 сміттєпереробні заводи
На Львівщині збудують 4 потужні заводи для переробки відходів. З їх допомогою повинна вирішитися проблема утилізації львівського сміття, що вже більше року є першою екологічною проблемою у регіоні.

Стало відомо, що одразу три компанії перемогли у конкурсі з будівництва комплексу для переробки та утилізації твердих відходів у Львівській області: «Вейст Менеджмент Системс», «Глассворк технолоджі» та інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК».

Пропозиції інвесторів дають змогу збудувати на території Львівської області три сміттєпереробні заводи. Найкращою для регіону є технологія, що передбачає термічну переробку відходів та виробництво з них палива. Львівська міська рада планує збудувати четвертий завод біля ТЕЦ-2, яка знаходиться на околиці обласного центру.

Переробні комплекси дадуть можливість повністю розв’язати проблему утилізації твердих побутових відходів, - повідомляє Голос України

smittia 02a9e

Нагадаємо, що проблема з утилізацією відходів назріла у травні минулого року, коли на львівському сміттєзвалищі, що розташовувалось у селі Великі Грибовичі сталася пожежа. Це спричинило вигорання 2-х гектарів землі та масовий обвал сміття. У результаті загинуло четверо пожежників, троє з яких знайшли під завалами, а четвертий зник безвісти. 

 6330 650x410

Внаслідок інциденту було заборонено звозити сміття до Грибовичів, і львівське сміття почало «мандрувати» Україною.

За повідомленням Львівського порталу, підприємство «АВЕ-Львів», що обслуговує місто, почало вивозити відходи до звалищ в області, на що громади міст почали сильно обурюватися. Вантажівки  зі сміттям також неодноразово помічали на Полтавщині, на що  влада області звернулася до правоохоронців із вимогою забезпечити цілодобовий контроль за переміщенням сміттєвозів з номерними знаками інших областей. 

1942245