У Києві до купального сезону готові 11 пляжів

Вівторок, 06 червня 2017 00:00 - Новини
У Києві до купального сезону готові 11 пляжів
Приймати відпочивальників вже готові 11 столичних пляжів.Три з них відповідають європейським стандартам, - про це повідомили заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв та генеральний директор КП "Плесо" Денис Пікалов.

Паспорти готовності отримали пляжі “Молодіжний”, “Венеція”, “Передмістна Слобідка”, “Золотий”, “Райдуга”, “Тельбін”, “Центральний”, “Чорторий” та “Вербний”.
Зони відпочинку “Дитячий”, “Золотий” та “Пуща-Водиця” – отримали міжнародну відмітку якості «Блакитний прапор». 

mapa 1

mapa1 0

За словами Пантелеєва, купальний сезон відкривають після того, як температура води досягає +18 градусів. Саме така температура дозволяє дослідити стан води у річках та озерах, аби вона була безпечна.

Пляжний патруль Києва на сьогодні укомплектований 120 рятівниками.

Також, у столиці підготовлені 17 зон відпочинку біля водних об'єктів, але там купання забороняється. Це: "Довбичка", "Лісова", "Русанівська коса", "Березняки", "Веселка", "Верхня", "Наталка", "Редьчина", "Біла", "Троєщина", "Галерна", "Осокорки", "Сонячна", "Святошин", "Голуба", "Синєозерна" та "Совська балка".

В свою чергу, ціни на приватних пляжах Києва зросли на 15 – 20%. Щоправда, в мерії говорять, що вони зростатимуть і надалі. У будні дні вхід зазвичай обходиться на 50% дешевше.