НАЗК порушило кримінальну справу проти ВО "Батьківщина"

П'ятниця, 09 червня 2017 00:00 - Новини
НАЗК порушило кримінальну справу проти ВО "Батьківщина"
Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) порушило кримінальну справу проти ВО "Батьківщина" через подання недостовірних даних у фінансовому звіті. Повідомляє прес-служба відомства.

НАЗК під час аналізу Звіту політичної партії ВО "Батьківщина" (Київська обл.) за четвертий квартал 2016 року встановило порушення щодо здійснення внесків грошовими коштами. Окрім того, у Звітах Івано-Франківської міської організації, Галицької районної організації, Тисменицької районної організації Партії відображені недостовірні відомості щодо орендованого ними майна та отримання спонсорських внесків у четвертому кварталі 2016 року.

Матеріали з виявленими порушеннями було направлено до Національної поліції України. Відомості за фактом підроблення документа були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення.

Це не єдиний випадок. Стосовно політичної партії «УКРОП» також ув складний адміністративний протокол в частині порушення порядку отримання внеску на підтримку політичної партії та направлений до Печерського районного в м.Києві суду. 

Нагадаємо, 22.03.2017 р. було прийняте рішення Печерського районного в м. Києві суду в частині конфіскації коштів, які були отримані політичною партією «УКРОП» з порушенням  чинного законодавства, у розмірі 468 946,50 грн. та стягнено штраф у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів громадян з керівника партії. 

02.06.2017 р. рішення Печерського районного в м. Києві суду залишено без змін рішенням апеляційного суду м. Києва.