Збільшать потужності з друкування біометричних паспортів

П'ятниця, 09 червня 2017 00:00 - Новини
Збільшать потужності з друкування біометричних паспортів
Попит на біометричні паспорти перевищує очікуваний в 2 рази, щодня видається до 21 тисячі паспортів. Про це повідомив глава міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає прес-служба МВС. 

«Кожен день видається 20,5-21 тисяча паспортів. Це абсолютний рекорд», - повідомив глава МВС. За його словами, попит на біометричні закордонні паспорти по наближенню ведення в дію безвізових значно зріс і перевищує очікуваний обсяг у 1,5-2 рази. Також міністр внутрішніх справ повідомив про намір збільшити виробничі потужності друку паспортів. «У понеділок-вівторок прем'єр-міністр проведе координаційну нараду, і ми постараємося найближчим часом вдвічі збільшити потужності з друкування паспортів», - сказав Арсен Аваков.

221756 3

Глава МВС звернувся до українців з проханням не створювати ажіотаж навколо отримання біометричних документів: «паспорти, видані до 11 червня і після нього, будуть однаково якісними», - зазначив Аваков.

Нагадаємо, що станом на 1 червня 2017 року в Україні оформлено 1 185 425 біометричних паспортів. Візові центри б'ють рекорди за обсягами добової видачі документів, і в окремих випадках кількість бажаючих перевищує можливості відомства, через що трапляються перебої з прийомом документів громадян, - повідомляє  "Народна правда".