Нова дорожня поліція запрацювала в Україні

Понеділок, 12 червня 2017 00:00 - Новини
Нова дорожня поліція запрацювала в Україні
Перші 30 нарядів дорожньої поліції вже вийшли на патрулювання. Від 12 червня нова служба буде забезпечувати порядок на 10 основних магістралях України, - повідомляє прес-служба Нацполіції України.  

Нова дорожня поліція повністю замінить Державтоінспекцію.

"Управління патрульної поліції, які знаходяться на ділянках доріг, будуть патрулювати певні ділянки, щоб зробити це максимально ефективним і максимально наближеним до управлінь патрульної поліції. Також вздовж тих ділянок доріг було визначено 8 колишніх стаціонарних постів ДАІ, на яких наразі також буде нести службу патрульна поліція, і в майбутньому ці стаціонарні пости стануть дорожніми станціями патрульної поліції", -повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

"Громадяни зможуть отримати певні послуги, також на них буде розміщуватися не тільки патрульна поліція, а й у майбутньому інші служби, які будуть взаємодіяти, щоб краще здійснювати нагляд за станом доріг, надавати послуги громадянам і взаємодіяти з метою поліпшення ситуації як з аварійністю, так і зі станом дорожнього покриття", -  зазначив Білошицький, повідомляє "112 Україна".

Заступник голови патрульної поліції також заявив, що у майбутньому автомобілі патрульних планують обладнати сучасними камерами, які вимірюватимуть швидкість.

Нагадаємо, що нова дорожня поліція найближчим часом буде патрулювати у всіх містах країни, де є патрульна поліція.