"Бурштиновий прокурор" дав заставу і вийшов із СІЗО

Вівторок, 13 червня 2017 00:00 - Новини
"Бурштиновий прокурор" дав заставу і вийшов із СІЗО
Застава це велике зло! В чергове, суд відпустив під заставу в мільйон гривень шахрая, що наніс шкоди державі на мільйони. Сьогодні, 13 червня, з Лук’янівського СІЗО в Києві відпустили під заставу колишнього заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика, затриманого за підозрою в організації злочинного угруповання, що займалося незаконним видобутком бурштину.

Боровик перебував у СІЗО майже рік. Про свої враження він пообіцяв невдовзі дати велеке інтерв’ю.

«Я сьогодні просто з-під капельниці, я дам усім журналістам дуже велике інтерв’ю згодом», – пообіцяв Боровик,після чого швидко сів у машину адвоката і поїхав.

Адвокати заявили, що вихід на свободу уможливила перекваліфікація справи. Сума застави склала 1 мільйон гривень.

Нагадаємо, Андрія Боровика затримали 4 липня 2016 року співробітники силових органів, під час спецоперації «Бурштин». Того ж дня були затримані підполковник місцевого управління СБУ і двоє колишніх керівників райвідділків поліції.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав цю спецоперацію безпрецедентною, адже в області того дня працювали близько чотирьохсот співробітників спецслужб – проводили обшуки і затримання. Зокрема, за даними слідства, вдома в Андрія Боровика вилучили більш ніж десяток годинників на загальну суму понад 100 тисяч доларів, золото та інші коштовності.

 

Фото: Радіо Свобода