У комітеті ВР є 2 неприйняті закони про легалізацію зброї

Вівторок, 13 червня 2017 00:00 - Новини
У комітеті ВР є 2 неприйняті закони про легалізацію зброї
У комітеті Верховної Ради є два законопроекти про легалізацію зброї - №1135 і 1135-1, проте обидва вони пропонують магазинам видавати дозволи на зберігання зброї, що неприйнятно, - сказав нардеп від БПП, заступник голови комітету Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Микола Паламарчук.

"Нагородна вогнепальна, нарізна зброя існує - люди заслужили, щоб її мати. Це міністр внутрішніх справ, міністр оборони та начальник СБУ. Вони, коли нагороджують зброєю, розуміють, кому вони її видають, хто ці люди. Ці люди є відповідальними перед законом, проходять обстеження. Цієї зброї не багато. У нашому комітеті є два законопроекти, які внесені на розгляд комітету, - це закон 1153, 1153-1 (1135, 1135-1, - ред.).  Ці два законопроекти, можливо, мають право на життя, але я скажу, що ці законопроекти... в нас зброя подаватиметься будь-кому і кожному. Що важливо в цих законопроектах законотворцям, - те, що той, хто її продає, сам контролює, дає дозвіл, тобто магазин, який продаватиме зброю, видаватиме дозвіл. Це не державна інституція, з цим не можна погоджуватися", - сказав Паламарчук.

Він висловив думку, що краще було б провести "місячники", проте не добровільної здачі зброї, а добровільного продажу її державі, - повідомляє  112 Україна.