Уряд спільно з ЄС проводить конкурс журналістських матеріалів на євроінтеграційну тематику

Середа, 14 червня 2017 00:00 - Новини
Уряд спільно з ЄС проводить конкурс журналістських матеріалів на євроінтеграційну тематику
Уряд спільно з проектом, що фінансується Європейським Союзом запропонували  журналістам конкурс на найкраще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. 

Партнери Міністерства юстиції проект Association4U спільно з Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції проводить конкурс журналістських матеріалів на найкраще роз'яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом.  Йдеться в повідомленні Мінюста.

Мета організаторів конкурсу - підвищити обізнаність суспільства про Угоду про асоціацію/Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом та популяризувати успішний досвід українських громадян, заохотити їх до активного використання можливостей, що надаються Угодою про асоціацію.

Приймати участь можуть всі охочі з журналістким досвідом (від студента до журналіста ЗМІ).  До розгляду приймаються всі формати і жанри журналістських матеріалів, які вийшли в ефір на регіональному телебаченні чи радіо або були опубліковані в регіональних друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях у період з 15 жовтня 2016 року до 15 жовтня 2017 року. Один учасник може подавати на конкурс кілька матеріалів, але не більше одного в кожній номінації.

Найкращі матеріали будуть опубліковані на сайті “Главком” (Glavcom.ua), який є інформаційним партнером конкурсу. 

Конкурс має декілько номінацій, навіть спеціальну “Найкращий студентський матеріал”.  У випадку незадовільної якості матеріалів, кворумом членів журі конкурсу може бути прийнято рішення про відсутність переможців у окремих номінаціях. При цьому загальна кількість призів зменшена не буде, - додаткові переможці будуть оголошені в інших номінаціях.

Щодо нагороди – конкретних данних не має, але організатори зазначили, що це будуть цінні призи (диктофони, телефони, зарядні пристрої, планшети, жорсткі диски, тощо).

Буклет конкурсу можна переглянути тут.