У Києві відремонтують 70 дитячих садочків

Четвер, 15 червня 2017 00:00 - Новини
У Києві відремонтують 70 дитячих садочків
Під час літніх канікул розпочнуться капітальні ремонти у 70 комунальних дошкільних навчальних закладах столиці. Окрім заміни вікон та оновлення фасаду, серед іншого, буде встановлено вхідні групи для маломобільних відвідувачів. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації з гуманітарних питань Ганна Старостенко.

Читайте також: Влітку відремонтують 200 українських шкіл

«Цьогоріч Київ переживає справжній будівельний і ремонтний бум у галузі освіти. Нас чекає відкриття 10 новеньких садочків, ще 3400 місць відновлюються у вже працюючих закладах, і от тепер ми розпочинаємо величезний проект із капітального ремонту 70 дитячих закладів у всьому місті», – зазначила Ганна Старостенко.

За її словами, капітальний ремонт закладів передбачає цілий спектр ремонтних робіт: ремонт даху, проведення утеплення будівлі відповідно до сучасних стандартів енергозбереження, заміну вікон і вхідних дверей, оновлення фасадів. Окремою вимогою прописане обов’язкове встановлення вхідної групи для маломобільних відвідувачів.

Заступник голови КМДА додала, що замовником робіт із проектування та капітального ремонту визначено комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ», яке запевнило, що завершить ремонтні роботи до початку холодів.

Адресний перелік дошкільних навчальних закладів для проектування та виконання робіт із капітального ремонту у 2017 році можна переглятути тут.