Держслужбовця-вимагача з автокав’ярень зловили на “гарячому” вдруге. Коли ж вже посадять?

П'ятниця, 16 червня 2017 00:00 - Новини
Держслужбовця-вимагача з автокав’ярень зловили на “гарячому” вдруге. Коли ж вже посадять?
Київський посадовець відділу контролю за благоустроєм та охорони навколишнього природного середовища вимагав від підприємця щомісяця сплачувати йому хабар за сприяння у розміщенні автокав’ярні біля речового ринку "Дарницький". Наглість держслужбовця не має межі, отже він і до цього перебував у статусі обвинуваченого у вчинення аналогічного злочину.

Працівники Київської місцевої спільно з працівниками Нацполіції прокуратури в котре піймали на “горячому” головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм та охорони навколишнього природного середовища Дарницької РДА.  Чиновник був затриманий правоохоронцями 15.06.2017 під час одержання частини неправомірної вигоди від підприємця.

Посадовець вимагав від підприємця щомісяця сплачувати йому грошові кошти за сприяння у розміщенні автокав’ярні біля речового ринку "Дарницький". У разі ж несплати йому коштів чиновник погрожував вжити заходів для припинення роботи автокав’ярні та ще одного торгового прилавку цього підприємця.

Головного державного спеціаліста не вперше ловлять на хабарі і на момент затримання він вже перебуває у статусі обвинуваченого у іншому кримінальному провадженні за вчинення аналогічного злочину. Так, у вересні минулого року працівники Київської місцевої прокуратури №7 викрили його на вимаганні від підприємця 9 тис. гривень хабара за безперешкодне функціонування автокав'ярні. Обвинувальний акт за цим фактом вже перебуває на розгляді в суді.

Зважаючи на це, затриманому чиновнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, вчинене повторно) та внесено клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна. Досудове слідство триває.

h-2
h-1