Польські митники знайшли дитину у валізі українки

П'ятниця, 16 червня 2017 00:00 - Новини
Польські митники знайшли дитину у валізі українки
Громадянка України у четвер намагалася нелегально провезти до Польщі свого 8-річного сина, якого польські митники виявили у потязі “Київ-Перемишль” у великій валізі українки, - повідомляє УКРІНФОРМ.

“Під час перевірки польські митники виявили у багажі однієї з пасажирок потягу 8-річного хлопця. Він був у великій валізці, прикритий зверху речами”, - повідомила виконувач обов'язків речника Бещадського відділу Прикордонної служби Польщі у Перемишлі Анна Міхальська.

5f90ec4 1

За її словами, хлопця і його 50-річну матір відвезли до відділу Прикордонної служби у Перемишлі, де їй виписано штраф у розмірі 200 злотих (приблизно 1,4 тис. грн) і повернуто назад до України.

Міхальська поінформувала, що Прикордонна служба ініціюватиме внесення українки до реєстру осіб, яким заборонено в'їзд до Польщі на п'ять років.

Представник Прикордонної служби РП поінформувала, що це вже друга невдала спроба цієї українки ввезти дитину до Польщі упродовж тижня. Зокрема, 11 червня вона, прямуючи до Польщі тим самим потягом в рамках безвізового режиму, не мала відповідних документів на хлопця. Відтак, тоді її також разом з сином було знято з потяга і повернуто до України.

Польський прикордонник назвала ситуацію “дивною”, оскільки українка могла б без проблем ввезти сина до Польщі, якби дитина мала біометричний паспорт.