Меценати з КМДА хотіли подарувати інвестору земельну ділянку під будівництво підземного паркінгу

П'ятниця, 16 червня 2017 00:00 - Новини
Меценати з КМДА хотіли подарувати інвестору земельну ділянку під будівництво підземного паркінгу
Прокуратура міста Києва через суд домоглась оскарження незаконного розпорядження КМДА та інвестиційного договору, за яким територія на проспекті Академіка Глушкова (біля станції метро «Виставковий центр») була передана під будівництво підземного паркінгу, громадських будівель та споруд із заїздами та гостьовою стоянкою. Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

А діло було так: в травні 2014 року Київська міська державна адміністрація не зрозуміло з яких мотивів (але можна здогадаться), по інвестиційному договору надала інвестору безперешкодну можливість набути право на користування 1,34 га землі, що відносяться до державної форми власності, не на конкурентних засадах.

При цьому з’ясувалось, що умови конкурсу та інвестиційного договору надавали інвестору право отримати земельну ділянку без сплати обов`язкових платежів за неї, визначених Земельним кодексом України, що суперечить встановленій процедурі відведення землі у користування та інвестиційному законодавству.

І це здійснилося аби не столична прокуратура, що “б’ється” в судах за визнання недійсними розпорядження Київської міської державної адміністрації та укладеного на його виконання інвестиційного договору.

На сьогодні постановою Київського апеляційного господарського суду залишено в силі рішення Господарського суду міста Києва, яким задоволено позов столичної прокуратури в інтересах держави та визнано недійсними розпорядження Київської міської державної адміністрації та укладений на його виконання інвестиційний договір на будівництво підземного паркінгу та інших споруд на проспекті Академіка Глушкова.