Україна планує продавати літаки «Антонов» до Казахстану

П'ятниця, 16 червня 2017 00:00 - Новини
Україна планує продавати літаки «Антонов» до Казахстану
Україна розробляє плани по забезпеченню казахських авіакомпаній пасажирськими літаками Ан-148 і Ан-15, - повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає прес-служба Кабінету міністрів.

Зокрема, буде розроблено план заходів щодо забезпечення авіакомпаній та зацікавлених структур Республіки Казахстан регіональними реактивними пасажирськими літаками Ан-148 і Ан-158, а також із забезпечення перевезення надважких і великогабаритних вантажів.

"Досягнута домовленість активізувати взаємодію ДК "Укрспецекспорт" ТОВ "Казахстанська авіаційна промисловість" щодо створення на базі Авіаційно-технічного центру в Астані сервісного центру з технічного обслуговування літаків сімейства "Антонов". Плануємо завершити узгодження проекту Угоди між КМУ і Урядом Казахстану про виробничу кооперацію в авіабудуванні і підготувати її до підписання", - сказав Геннадій Зубко.

Крім літаків, Україна запропонувала Казахстану новий вертолітний двигун ТВ3-117ВМА-СБМ1В, а також - можливість капітального ремонту двигунів сімейства Д-36 і двигунів ТВ3-117.