Голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк оголосив голодування

Понеділок, 19 червня 2017 00:00 - Новини
Голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк оголосив голодування
Голова парламентської фракції партії "Самопоміч" Олег Березюк оголосив голодування і покинув засідання погоджувальної ради Верховної Ради України.

Депутат звинуватив владу у тотальній брехні і в підтримку львів’ян оголосив голодування. Березюк зазначив, що влада змущається дад мешканцями міста і його керівництвом. В своїй промові він прямо не зазначив, але судячи з усього, рішення про голодування він прийняв через проблеми з вивезенням мусорва зі Львова.

"Протестуючи проти знущання над людьми, приниження та брехні, протестуючи проти знущання над містом, яке є символом Свободи, підтримуючи львів'ян, які завжди терпеливі до влади, бо вірять в Державу, вимагаючи припинення цього знущання та цієї брехні….Я як людина, лікар і народний депутат прийняв для себе екстраординарне рішення - я оголошую голодування, підтримуючи львів'ян і протестуючи проти свавілля центральної влади у 21 столітті... На жаль!» - заявив на засіданні в парламенті Олег Березюк.

Відзначимо, що сьогодні, 19 червня, влада Львова знову попросили уряд і президента України ввести в місті режим надзвичайної ситуації через сміття, яке не вивозиться.

Нагадаємо, 14 червня, Галицький райсуд Львова ухвалив рішення взяти під варту директора фірми "Аве-Львів", яка займалася вивезенням сміття з міста. Директору загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.