Охоронця депутата затримали за отриманням хабара

Вівторок, 20 червня 2017 00:00 - Новини
Охоронця депутата затримали за отриманням хабара
Увечері 19 червня охоронця народного депутата Борислава Розенблата (БПП, мажоритарник від Житомирської області) затримали за отриманням хабара $200 тисяч. Спецоперацію провели детективи Антикорупційного бюро України (НАБУ).

Депутата підозрюють в отриманні неправомірної вигоди за вирішення питань по отриманню ліцензії на видобуток бурштину.

На своїй сторінці в Фейсбук Борислав Розенблат заперечує дані про отримання хабара його охоронцем. При цьому він заявляє, що отримання сумки його підлеглим було, однак він називає це провокацією.

"Хочу сам зрозуміти, що відбувається. Поки з’ясовую. Звинувачують у тому, що мій охоронець буцімто отримав 200 тисяч доларів. Йому всунули якусь сумку і сказали передати мені. Потім з’явилися представники НАБУ.

Моя позиція така - це провокація. При чому, планувалася вона давно. Видно, що хтось сумлінно працює над тим, щоб дискредитувати мене. Спочатку хотіли звинуватити в тому, що я не плачу податки, але не знайшли доказів, тепер ось це. До слова, розганяють цю інформацію без мого коментаря конкретні ЗМІ, які не відрізняються об’єктивністю.
Будемо чекати, коли розберуться і діяти в рамках чинного законодавства. Всім злостивцям хочу повідомити, що за депутатський мандат не тримаюся, і вірю в те, що справедливість восторжествує.

Інформація про те, що мене допитували в НАБУ – не відповідає дійсності", - прокоментував він. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що детективи Національного антикорупційного бюро України у середу, 14 червня, затримали суддю Броварського міськрайонного суду під час отримання хабара.