Влада виділила кошти на обстеження київських мостів

Середа, 21 червня 2017 00:00 - Новини
Влада виділила  кошти на обстеження київських мостів
Балансоутримувачу мостових споруд – КП«Київавтошляхміст» – виділено цільові кошти у сумі 30 мільйонів гривень на спеціальне обстеження 63-х мостових споруд, -  повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

За його даними, наразі проводиться процедура визначення виконавців спеціального обстеження, - повідомляють на сайті КМДА.

«Орієнтовна дата надання всіх технічних звітів за результатами обстеження – листопад поточного року», – зазначив перший заступник голови КМДА.

Він зауважив, що після проведення експертного обстеження влада матиме повне уявлення про стан столичних мостів і зможе вживати необхідних заходів для їхнього покращення.

«Багато років поспіль мости лише експлуатувалися, і сьогодні ми бачимо наслідки того, як містом курсували великі вантажівки, дороги суттєво зношені не лише через те, що вони тривалий час взагалі не ремонтувалися, але й через неналежну експлуатацію. Нагадаю, що минулоріч ми відремонтували рекордні 200 кілометрів доріг», – зауважив Геннадій Пліс.

Він зазначив, що, звісно, зношеність покриття дуже висока.

«Але Київ утримує лідерство з відновлення покриття у цілому в країні, та ми будемо підтримувати цей показник і надалі», – наголосив перший заступник голови КМДА.