Законопроекти щодо пенсійної реформи направлено до депутатів

Середа, 21 червня 2017 00:00 - Новини
Законопроекти щодо пенсійної реформи направлено до депутатів
Кабінет міністрів України направив на розгляд Верховної Ради доопрацьований з урахуванням пропозицій Національної ради реформ при президентові пакет законопроектів щодо пенсійної реформи.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

 При цьому, за словами міністра соціальної політики Андрія Реви, пропозиції Національної ради реформ було враховано в повному обсягу. «Я наголошую, всі пропозиції Національної ради реформ було враховано», - сказав Рева.

Разом з тим віце-прем'єр-міністр Павло Розенко зазначив, що пропозиції Нацради в пакеті законопроектів було враховано не в повному обсягу. «Я так розумію, дискусія переноситься в Раду. Думаю, парламент ухвалить правильні рішення», - наголосив Розенко.

Напередодні Петро Порошенко вніс свої пропозиції до урядового проекту пенсійної реформи. Він запропонував перенести введення вимоги мінімального страхового стажу з 2018 на 2020 рік. Крім того, осучаснення пенсій стосуватиметься військовослужбовців і «чорнобильців». Також президент запропонував зменшити максимальний розмір єдиного соціального внеску з 25 мінімальних заробітних плат, як це передбачено в законопроекті, до 15. При цьому президент наголосив на необхідності проведення осучаснення пенсій не тільки в 2018 році, а й у 2019-му, а також у 2020 році, - повідомляє УНІАН.