«Радикал» Лозовий звинувачує Луценка у дискредитації

Середа, 21 червня 2017 00:00 - Новини
«Радикал» Лозовий звинувачує Луценка у дискредитації
Депутат Лозовий іронізує щодо заяв Генпрокурора Луценка про притягнення його до кримінальної відповідальності.

«Збираю до колекції подання про притягнення мене до кримінальної відповідальності і арешт. Це вже третє», - пише він у Фейсбук.

«Думаю, очевидним вже для усіх є те, що внесення Генеральним прокурором Юрієм Луценком подання на мене - це розправа за політичну позицію команди Радикальної партії Олега Ляшка. Це чітко виражене політичне замовлення і імітація боротьби з корупцією замість того, щоб реально боротися з нею. На регіоналівських корупціонерів, які нанесли державі збитків на мільярди, Луценко подання не внесе ніколи. Бо регулярно бере у них гроші за те, що не чіпає», - пояснює Лозовий.

На думку Лозового є кілька причин, навіщо Луценко це робить:

1. Намагається дискредитувати нашу команду вигаданими справами на мене і моїх колег - Лінька, Рибалку, Мосійчука і навіть Олега Ляшка. Щоб будувати на цьому власну політичну кар'єру.

2. Намагається залякати нас, щоб зробити "договороспособними". І кілька гінців від нього підходили до Олега Ляшка з пропозиціями домовитися, коли подання з’явилось вперше. Він їх ввічливо послав, бо примушувати його до "дружби" шантажем і погрозами нікому не вдасться. Не на тих нарвалися!

3. Це політична розправа над Радикальною партією як опозиційною політичною силою. Я переконаний, що ці переслідування нашої команди здійснюються за вказівкою Президента Порошенка, чиїм кумом і ставлеником є Луценко.

Політик також не виключає, що це тиск з боку генпрокурора, щоб депутати «Радикальної партії» не голосували за пенсійну та земельні реформи.

Нагадаємо, що 1 червня Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) направила Генпрокуратурі доопрацьовані подання на зняття недоторканності з депутатів Ради Андрія Лозового та Євгена Дейдея (фракція «Народний фронт»).