Глава МВС назвав причини самогубств учасників АТО
Четвер, 22 червня 2017 00:00 - Новини

В Україні на початок червня 2017 зареєстровано близько 500 випадків самогубств учасників антитерористичної операції, - пише у Facebook глава МВС Арсен Аваков.
"За даними військової прокуратури, на початок червня 2017 зареєстровано близько 500 випадків самогубств учасників антитерористичної операції після повернення із зони бойових дій", - вказується в статті глави МВС.
Глава МВС зазначає, що загальновизнаний міжнародний стандарт по військових конфліктах – 90-95% учасників бойових дій згодом мають медичні (пов'язані з нервовою системою) і соціальні проблеми, а близько третини діагностується посттравматичний синдром, результатом якого нерідко бувають самогубства.
Аваков також пише, що за даними Міжнародного правозахисного центру "Ла страда Україна", в 2015 році кількість звернень членів сімей учасників АТО зі скаргами на домашнє насильство збільшилася у вісім разів.