Цьогоріч поліцейські вилучили більше двох тонн наркотиків

Понеділок, 26 червня 2017 00:00 - Новини
Цьогоріч поліцейські вилучили більше двох тонн наркотиків
Про суттєве підвищення показників роботи Департаменту протидії наркозлочинності НПУ повідомив сьогодні Голова Національної поліції України.

За словами Сергія Князєва, підрозділ, що протидіє наркозлочинам, наразі перебуває у стадії реформування, однак вже відчутні позитивні зміни у його роботі, - інформують на сайті МВС.

«Результати роботи реформованого підрозділу за п’ять місяців цього року вже перевищили показники за весь минулий рік. З початку року поліцейські вилучили понад 2,5 тонни наркотиків та психотропів. За увесь минулий рік ця цифра склала 1,8 тонн», – повідомив глава НПУ.

Також Сергій Князєв підкреслив, що процес удосконалення діяльності Департаменту протидії наркозлочинності триває, зокрема йшлося й про принцип відбору кандидатів на вакантні посади.

«Ми будемо налагоджувати механізм роботи цієї служби, допоки вона не запрацює, як годинник. Це має бути реальна робота і протидія наркозлочинам, а не імітація. Комплектуємо нових працівників на вакантні посади лише з числа патрульних», – зазначив очільник Нацполіції.