Автори скандальної статті про Трампа звільнилися із CNN

Вівторок, 27 червня 2017 00:00 - Новини
Автори скандальної статті про Трампа звільнилися із CNN
Три штатних співробітникаCNN звільнилися після скандалу зі статтею про зв'язки штабу президента Дональда Трампа і його радника Ентоні Скарамуччі з Російським фондом прямих інвестицій, - повідомляють Frontnews.

«Лекс Харріс, глава відділу журналістських досліджень, Томас Френк, автор статті і Ерік Ліхтблау, який редагував її, покинули телекомпанію», - повідомляє CNN.

Раніше CNN з посиланням на анонімне джерело в конгресі повідомило, що американський сенат проводить розслідування відносно передбачуваних зв'язків команди Дональда Трампа з РФПІ.

Внутрішнє розслідування керівництва CNN показало, що при публікації статті не дотримувалися деякі стандартні редакційні процеси.

У понеділок, 26 червня, CNN впровадив жорсткі обмеження на публікації  матеріалів, що стосуються Росії.

Два тижні тому офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова звинуватила західних журналістів в тому, що вони роблять фейкові історії по Сирії, тому вона запропонувала відомій журналістці СNN Крістіан Аманпур поїхати до Сирії і зробити разом з прокремлівськими журналістами Russia Today правдивий на її думку, сюжет.

«Я пропоную західним журналістам, зокрема Крістіан Аманпур, скористатися взаємодією з телеканалом Russia Today, у них є контакти, вони можуть сприяти як жуналісти з журналістами, якщо Аманпур називає себе саме журналістом, вони можуть сприяти організації такої поїздки. Я думаю, що телеканал заперечувати не буде, і як представники ЗМІ вони зможуть домовитися, щоб організувати і таку поїздку, і таке інтерв'ю. Я розумію, що зручно кожен день розганяти цю фейкову історію по CNN, але вас піймали за руку, хлопці, і треба дати відповідь. Крістіан Аманпур, ми вас чекаємо в Алеппо », - заявила вона.

Тоді Захарова звинуватила західні ЗМІ в тому, що вони поширюють фейковий історії про Сирію, зокрема, вона згадала про розтиражовану фотографію сирійського хлопчика, який постраждав від авіанальоту.