Незаконно затриманий Сущенко подякував українцям

Вівторок, 27 червня 2017 00:00 - Новини
Незаконно затриманий Сущенко подякував українцям
Власний кореспондент Укрінформу Роман Сущенко, незаконно затриманий у Москві, подякував небайдужим українцям за підтримку, - про це він сказав у залі суду, де сьогодні, 27 червня відбулося чергове засідання у його справі.

"Я хотів би переказати вітання своїй родині, рідним, друзям, подякувати президенту, міністрам, парламентаріям та всім українцям, які підтримують у цю лиху годину", - сказав Сущенко. 

"Вітання колегам з Укрінформу, зі мною все гаразд", - додав він.

Сущенко також окремо подякував делегації України в ПАРЄ. "Особлива подяка нашій делегації в ПАРЄ, Володимиру Ар'єву та іншим членам делегації за підтримку на такому високому рівні", - наголосив він. Журналіст також висловив сподівання, що невдовзі Ірина Геращенко отримає від нього привітання із 8 березня.

Він також зауважив, що слідчі заходи йдуть повільно, ще будуть дві експертизи, ознайомлення з результатами, а потім остаточне судове засідання.

До слова, власного кореспондента агентства у Франції Романа Сущенка, в порушення міжнародних правил, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою, - повідомляє Укрінформ.

7 жовтня йому було висунуто обвинувачення в «шпигунстві». У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву.

Арешт Сущенка було продовжено до 30 вересня.