Президент візьме участь в урочистостях до Дня Конституції

Вівторок, 27 червня 2017 00:00 - Новини
Президент візьме участь в урочистостях до Дня Конституції
Президент України Петро Порошенко візьме участь в урочистостях з нагоди Дня Конституції України 28 червня, - про це повідомляє прес-служба адміністрації українського голови.

Початок запланували на 10:00 на перетині вул. Пилипа Орлика та вул. Липської, поблизу пам'ятника гетьману Пилипу Орлику.

До слова , на святкування Дня Конституції в Києві цьогоріч виділять 33,1 тис. грн., - про це повідомили в Департаменті суспільних комунікацій КМДА, передає видання.

"На організацію та проведення заходів на честь святкування 21-ї річниці Дня Конституції України в 2017 році буде витрачено 33,1 тис. грн. з міського бюджету", - розповіли в департаменті.

На ці гроші планують встановити на будинках, електро- і світлових опорах державний прапор, а також навести лад на пам'ятниках та місцях поховання людей, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України. Крім того, планується надати матеріальну допомогу з нагоди свята.

Як і в попередні роки, очікуються народні гуляння, концерти, спортивні акції та інші розважальні заходи в парках Києва, - повідомляє 112 Україна.

Програму святкування Дня Конституції у Києві можна переглянути тут.