МВС відкриє реабілітаційний центр для воїнів з контузіями

Середа, 28 червня 2017 00:00 - Новини
МВС відкриє реабілітаційний центр для воїнів з контузіями
Центр реабілітації бійців, що отримали контузії планується відкрити вже у листопаді цього року, - про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Вже запущена програма з реабілітації людей, які отримали контузії від вибухів під час бойових дій. Ми робимо медичний центр. Це спеціальний центр, який буде розташований в Київській області. На нього вже виділено бюджет», - підкреслив міністр внутрішніх справ.

Читайте також: Глава МВС назвав причини самогубств учасників АТО

За його словами, це тільки один з проектів з реабілітації постраждалих від посттравматичного синдрому, які запускає МВС, - повідомляють на сайті Міністерства внутрішніх справ

Арсен Аваков повідомив, що комплексна програма з реабілітації постраждалих від посттравматичного синдрому повинна мати державне значення.

«Це комплексна програма, яка повинна мати державне значення. У цілому, наше бачення проекту ми вже скоро запропонуємо РНБО. Думаю, що Олександр Турчинов зможе запропонувати комплексні заходи», - додав він.

Нагадаємо, що минулого тижня Аваков навів дані, згідно з якими з початку російської агресії зареєстровано близько 500 випадків самогубств учасників антитерористичної операції після повернення із зони АТО. А відповідно до загальновизнаного міжнародного стандарту 90-95% учасників бойових дій згодом мають медичні (пов'язані з нервовою системою) і соціальні проблеми, а у близько третини діагностується посттравматичний синдром, результатом якого нерідко бувають самогубства.