У Києві прощаються з Максимом Шаповалом

П'ятниця, 30 червня 2017 00:00 - Новини
У Києві прощаються з Максимом Шаповалом
У столичному будинку офіцерів, сьогодні, 30 червня попрощалися з полковником головного управління розвідки Міноборони України.

Офіційна частина прощання розпочалася о 10-й ранку. Під стінами будівлі зібралися представники різних силових відомств  - Збройних сил України,  Національної гвардії, Головного управління розвідки, Служби безпеки України, тощо. Церемонія відбулася під посиленою охороною.

IMG 0201 2

Розвідника поховають на Байковому кладовищі.

Нагадаємо, один з кращих військових розвідників 39-річний Максим Шаповал загинув вранці 27 червня внаслідок вибухівки, закладеної в автомобіль, на якому він їхав. Сталося це у Солом’янському районі Києва. За інформацією соцмереж, до трагічного випадку полковник  їздив разом з водієм. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос назвав його першим «кіборгом». Інформацію про те, хто першим заходив у ДАП, було заборонено розголошувати для широкого загалу. Так каже Матіос, - повідомляє вінницьке видання 20 хвилин.

IMG 0196 2

«Максим Шаповал був командиром першої групи спецназу, яка звільняла Донецький аеропорт у 2014 році, - зазначив Матіос. – Він і є перший «кіборг» Тільки після них почали заходити підрозділи 3-го і 8-го полків спеціального призначення. А першу групу вів і проводив зачистку Донецького аеропорту Максим Шаповал, який загинув сьогодні 27 червня», - зазначив Матіос.

IMG 0204 2

Сам військовослужбовець родом із Вінниці. Після 39-річного Максима шаповала залишилося двоє дітей-сиріт. Батько Максима теж рано пішов з життя, він працював військовим льотчиком.

Президент, побратими та журналісти висловлюють співчуття матері та родині.