Поліцейські оркестри встановили рекорд виконання гімну ЄС

Понеділок, 03 липня 2017 00:00 - Новини
Поліцейські оркестри встановили рекорд виконання гімну ЄС
Минулими вихідними у Маріїнському парку відбувся конкурс оркестрів Нацполіції України.

Близько 200 поліцейських з дев'яти музичних колективів в рамках конкурсу поліцейських оркестрів, що проходив 1 липня в Маріїнському парку в Києві, виконали гімн Європейського Союзу. Таким чином вони встановили рекорд України як найбільш масштабне оркестрове виконання гімну ЄС, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Диплом, що підтверджує встановлення і фіксацію рекорду, був вручений керівнику Національної поліції Сергію Князеву.

"Ми це зробили! Встановили рекорд України з оркестрового виконання гімну Євросоюзу. 9 оркестрів - близько 200 музикантів. Негода нас не злякала. Ми злякали негоду", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Правоохоронці також отримали головний приз – поїздку до міста Прага. Там українські музиканти візьмуть участь у міжнародних змаганнях музичних колективів. Призери також отримали сертифікат на суму 60 тисяч гривень.Друге місце та сертифікат на суму 50 тисяч гривень отримали музиканти поліції Київської області. Третє місце посіли – миколаївські правоохоронці. Вони отримали сертифікат на суму 40 тисяч гривень, - повідомляють на сайті МВС.

Крім того, в конкурсі були визначені 9 номінацій. За рішенням журі, перемогу в номінації «За артистизм» отримав творчий колектив міста Києва.

19620290 226679861185915 8853535197924559321 o

У номінації «Краще виконання сучасної музики» перемогу виборола поліція Одещини. Оркестр Херсонської області переміг в  номінації «Внесок у розвиток  української музики».

pm220image005 1

Кращими в номінації «Оригінальній інтерпретації джазових творів» були миколаївські поліцейські. Номінацію «Різноманітність репертуару колективу» отримали поліцейські Житомирської області.

«Приз глядацьких симпатій» отримав колектив обласної поліції Хмельницької області. Поліцію Донецької області номінували за «Вірність традиціям».

pm948image003

Перемогу в номінації «Відданість професії» отримав оркестр Київської області. А от  в номінації «Яскравий сценічний образ» кращими стали закарпатські музиканти.